Zaparzacz do herbaty CLATRONIC TK 3715

Zaparzacz do herbaty CLATRONIC TK 3715

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 95 miejscu w kategorii Czajniki elektryczne a biorąc pod uwagę tylko produkty Clatronic znajduje się na miejscu 2. Jego średnia cena wynosi 116,82 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Czajniki elektryczne aktualnie lepiej sprzedaje się Czajnik BOSCH TWK3A011 . Aktualnie Czajnik BOSCH TWK3A011 jest do nabycia w sklepach w cenie około 87,85 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 37,97% niższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Czajniki elektryczne największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Czajnik LUND 68173 .

Zaparzacz do herbaty CLATRONIC TK 3715 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Clatronic w ogóle aktualnie znajduje się na 28 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Clatronic jest Opiekacz Clatronic ST 3477 . Aktualnie najlepszym produktem marki Clatronic jest Suszarko-lokówka Clatronic HAS 3659 .

Clatronic nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Czajniki elektryczne, Czajniki elektryczne Clatronic znajdują się dopiero na 26 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Clatronic w tej kategorii jest Czajnik Clatronic WK3245BM .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czajniki elektryczne Hoffen.

Urządzenia Clatronic w kategorii Czajniki elektryczne są średnio tańsze niż Czajniki elektryczne w ogóle.

Aktualnie Clatronic jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Obudowa czajnika szklane > Czajniki elektryczne szklane

Producent Clatronic > Czajniki elektryczne Clatronic

Pojemność 1l > Czajniki elektryczne 1l

Podobne produkty: Czajnik z zaparzaczem do herbaty Eldom sh1

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: