Termowentylator Clatronic HL 3761

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

HL3761 Clatronic w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Termowentylator Clatronic HL 3761 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 27 miejscu w kategorii Grzejniki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 52,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Grzejniki aktualnie lepiej sprzedaje się Grzejnik olejowy Ravanson OH 07 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 219,28 zł, więc Grzejnik olejowy Ravanson OH 07 jest tańszy od średniej o 57,52%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Grzejniki znajduje się Esperanza Termowentylator 2000W GOBI (EHH001) .

Termowentylator Clatronic HL 3761 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Clatronic w ogóle aktualnie znajduje się na 52 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Clatronic jest urządzenie do jogurtów Clatronic JM 3344 . Aktualnie najlepszym produktem marki Clatronic jest Spieniacz do mleka ręczny Clatronic MS 3089 .

Clatronic nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Grzejniki, Grzejniki Clatronic znajdują się dopiero na 16 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Clatronic w tej kategorii jest Termowentylator ceramiczny HL 3651 Clatronic .

Większym zainteresowaniem cieszą się Grzejniki Mesko. Na przykład Grzejnik konwektorowy MESKO MS 7713 .

Urządzenia Clatronic w kategorii Grzejniki są średnio tańsze niż Grzejniki w ogóle.

Aktualnie Clatronic jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Clatronic > Grzejniki Clatronic

Podobne produkty: Termowentylator ELDOM hl8

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: