Golarka męska BRAUN Series 5 MBS5 Czarny

CENA: od 499,00 PLN do 639,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Kolor: Czarny Linia: sERIA 5 Okres gwarancji: 24 miesiące Waga [g]: 451 g Załączone wyposażenie: 1 golarka elektryczna 1 etui podróżne Design Edition 1 precyzyjny trymer 1 inteligentna wtyczka 1 szczoteczka do czyszczenia Seria: Seria 5 Kolor wyróżniający: Czarny Zasilanie: Akumulatorowe Czas pracy [min]: 50 min System golący: elastyczne ostrza płynnie dopasowują się do konturów twarzy Wskaźnik naładowania: Tak Inne: Technologia EasyClick pozwala wymieniać głowice golarki w zależności od potrzeb Napięcie [V]: 100-240 V Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: Tak Rodzaj: Golarki foliowe Czas pracy na akumulatorach: od 30 do 60 min Możliwość mycia pod wodą: Tak Trymer: Tak Szybkie ładowanie: Tak Cenówki - Akumulatorowa: Tak Cenówki - Ruchome głowice golące: Tak Cenówki - Wygodny uchwyt: Tak Na sucho i mokro: Na sucho i na mokro Cenówki - Uniwersalne napięcie: Tak Ruchome głowice: Tak Funkcje dodatkowe: ["Wymienne g\u0142owice","G\u0142owice dopasowuj\u0105ce si\u0119 do twarzy"]

MBS5 Braun w rankingach sprzedaży:

Golarka męska BRAUN Series 5 MBS5 Czarny to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Golarki.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Braun znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Golarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Golarka BRAUN 60-R1200s .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Philips. Na przykład Golarka PHILIPS OneBlade Pro Face and Body QP6620/20 .

Urządzenia Braun w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Golarki Braun

Fragment opisu producenta:

Podczas Targów Światowych w Brukseli, 16 urządzeń produkcji Braun okrzyknięto "wybitnym przykładem niemieckiej technologii"

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Golarka BRAUN Series 9 mbs9 wet dry

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: