Ekspres przelewowy BOSCH TKA3A031

CENA: od 109,99 PLN do 149,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Automatyczne wyłączenie:tak;Funkcje dodatkowe:blokada kapania, podświetlany włącznik, podtrzymywanie temperatury płyta grzejna, zachowanie aromatu;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Moc:1100 W;Podtrzymanie temperatury:płyta grzejna;Pojemność naczynia:1,25 litra;Rodzaj naczynia:dzbanek;Typ filtra papierowego:1x4;Wariantowanie seria :CompactClass;Wyposażenie:dzbanek szklany, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Ekspresy do kawy produkt Ekspres przelewowy BOSCH TKA3A031 znajdował się na 26 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 125,83 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Ekspres TCHIBO Cafissimo MINI . Średnia cena tego produktu w sklepach to 216,39 zł i jest ona niższa o 77,12% od średniej ceny w kategorii Ekspresy do kawy.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Ekspresy do kawy znajduje się Ekspres ciśnieniowy Lirika Coffee ABE Saeco .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Płyta indukcyjna BOSCH PVS651FC5E . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Ekspresy do kawy, Ekspresy do kawy Bosch znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Espresso Bosch Tassimo TAS3202 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Ekspresy do kawy Tchibo. Na przykład Ekspres TCHIBO Cafissimo Easy .

Urządzenia Bosch w kategorii Ekspresy do kawy są średnio droższe niż Ekspresy do kawy w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Rodzaj ekspresu przelewowe > Ekspresy do kawy przelewowe

Producent Bosch > Ekspresy do kawy Bosch

Kolor White-grey > Ekspresy do kawy White-grey

Fragment opisu producenta: W 1886 roku w Stuttgarcie otworzył on „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki” Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 10 z 10

Sortuj według: