Płyta gazowa BOSCH POH6B6B10

Płyta gazowa BOSCH POH6B6B10 Duże zdjęcie

CENA: od 649,00 PLN do 889,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Dominujący odcień:czarny;Funkcje dodatkowe:palnik typu wok;Gwarancja:24 miesiące;Kolor płyty grzewczej:czarny;Liczba palników/pól grzejnych:4;Łączenie pól grzejnych:nie;Moc przyłączeniowa:0 kWh;Modele współpracujących piekarników:0;Napięcie zasilania:230V;Nazwa produktowa do opisów:płyta do zabudowy;Pola grzewcze:1 palnik gazowy "wok", 3 palniki gazowe;Rodzaj obsługiwanego gazu:3B/P (propan-butan), E (GZ-50);Rodzaj płyty:płyta gazowa;Rodzaj rusztu:osobny dla każdego palnika, emaliowany;Sterowanie płyty grzewczej:mechaniczne - pokrętła na płycie grzewczej;Wolna strefa indukcyjna:nie;Wykonanie płyty grzewczej:szklane;Głębokość:52 cm;Szerokość:59 cm;Wysokość:4,5 cm;Wyposażenie:4 ruszty płyty grzewczej, dodatkowe dysze do gazu płynnego, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zapalarka gazu:automatyczna w pokrętle

Produkt w rankingach sprzedaży:

Płyta gazowa BOSCH POH6B6B10 znajduje się na 20 miejscu wśród wszystkich Płyty gazowe i na 2 miejscu wśród Płyty gazowe Bosch. Jego średnia cena wynosi 702,94 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Płyta gazowa Amica PGX6210 . Produkt ten jest tańszy o 98,26% od innych w kategorii Płyty gazowe a jego aktualna uśredniona cena wynosi 13,90 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Płyty gazowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Płyta gazowa BEKO HIZG 64120 SB .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Mikser Bosch MFQ2210P . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Płyty gazowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Płyta gazowa BOSCH POP6B6B10 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Płyty gazowe Beko. Na przykład Płyta gazowa BEKO HILW64225SZG .

Urządzenia Bosch w kategorii Płyty gazowe są średnio droższe niż Płyty gazowe w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Płyty gazowe Bosch

Ustawienie do zabudowy > Płyty gazowe do zabudowy

Kolor czarny > Płyty gazowe czarny

Fragment opisu producenta: W ofercie wspomnianej spółki znajdują się zmywarki, pralki automatyczne i suszarki, chłodziarki i zamrażarki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe i płyty grzewcze, okapy, drobny sprzęt kuchenny oraz odkurzacze, żelazka i urządzenia do pielęgnacji urody Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: