Płyta gazowa BOSCH PBP6B5B80

CENA: od 419,00 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Ilość palników: 4. Palniki: 1 mocny, 2 standardowe, 1 oszczędny. Lewy przód: palnik wysokiej mocy 3 kW. Tylny lewy: palnik normalny 1,7 kW. Tylny prawy: palnik normalny 1,7 kW. Prawy przód: palnik oszczędny 1 kW. Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle. Gwarancja: 24 miesiące

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Płyty gazowe produkt Płyta gazowa BOSCH PBP6B5B80 znajdował się na 14 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 415,34 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Płyta gazowa BOSCH PBP6B5B80 systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Płyty gazowe.

W kategorii Płyty gazowe aktualnie lepiej sprzedaje się Płyty do zabudowy Electrolux CIT61443 SLIM-FIT . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 402,90 zł i jest ona wyższa o 75,12% od średniej ceny w kategorii Płyty gazowe.

W ostatnim czasie w kategorii Płyty gazowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Płyta gazowa BEKO HIZG 64120 SB .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Akumulatorowa Wiertarko-Wkrętarka Bosch GSR 18-2-LI . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Płyty gazowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Kuchnia BOSCH HXN390D61L .

Większym zainteresowaniem cieszą się Płyty gazowe Beko. Na przykład Płyta gazowa dwupolowa Beko HDCG 32220 SX .

Urządzenia Bosch w kategorii Płyty gazowe są średnio droższe niż Płyty gazowe w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Płyty gazowe Bosch

Ustawienie do zabudowy > Płyty gazowe do zabudowy

Fragment opisu producenta: Świadczy o tym fakt, że w ubiegłym dziesięcioleciu firma BSH stała się międzynarodowym eksporterem sięgającym wszystkich rynków świata Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: