Multi-młynek BOSCH MUZ45XCG1

CENA: od 190,20 PLN do 197,93 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

EAN: 4242002826097

KRAJ: Niemcy

Gwarancja: Rękojmia 24 miesiące Ilość sztuk: W zestawie: Rozdrabniacz, młynek i pojemnik do przechowywania żywności Kolor: Przezroczysty, Czarny Rodzaj: Młynek 3-w-1 multi mill Przeznaczenie: Dla MUMX, MUM8, MUM5, MUM4 Dodatkowe informacje: Zestaw akcesoriów do robota kuchennego. Nieduży, uniwersalny, multi-młynek z dobrze przemyślaną funkcjonalnością. 3 w 1: młynek, rozdrabniacz i praktyczne zintegrowane rozwiązanie do przechowywania. Inne: Szklany pojemnik może być uszczelniony pokrywą w celu przechowywania przetworzonych składników Wykonanie: Tworzywo sztuczne, Stal szlachetna Dedykowane modele: BOSCH z linii robotów kuchennych: MUMXX, MUMXL, MUM8, MUM5, MUM4, MUM Series 2 Zawartość zestawu: 1 x Szklany pojemnik z pokrywką ułatwiającą przechowywanie , 1 x Nóż do obróbki twardych składników Marka robota kuchennego: Bosch

MUZ45XCG1 Bosch w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 16 miejscu w kategorii Nasadki, rozszerzenia do robotów a biorąc pod uwagę tylko produkty Bosch znajduje się na miejscu 11. Jego średnia cena wynosi 189,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Nasadki, rozszerzenia do robotów aktualnie lepiej sprzedaje się Zestaw BOSCH TastyMoments 5 w 1 MUZ45XTM1 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 250,25 zł i jest ona wyższa o 100,87% od średniej ceny w kategorii Nasadki, rozszerzenia do robotów.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Nasadki, rozszerzenia do robotów to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Tarcza do ziemniaków Bosch MUZ45RS1 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Bosch Professional GWS 18-125 V-LI . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Nasadki, rozszerzenia do robotów. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Misa ze stali szlachetnej BOSCH MUZ 5ER2 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Nasadki, rozszerzenia do robotów Zelmer. Na przykład Szatkownica 786 86.4040 - plátkovací .

Urządzenia Bosch w kategorii Nasadki, rozszerzenia do robotów są średnio droższe niż Nasadki, rozszerzenia do robotów w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Nasadki, rozszerzenia do robotów Bosch

Fragment opisu producenta:

Dzięki niemu firma należy do największych na świecie producentów części i akcesoriów samochodowych

Zobacz więcej o producencie Bosch

Podobne produkty: Zestaw BOSCH VeggieLove muz5vl1 przystawka do krojenia BOSCH muz5cc2 Tarcza BOSCH muz8ls4 Bosch soft Senior Kozina Ziemniak 12,5kg Bosch mini adult lamb Rice 15kg

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: