Maszynka do mięsa BOSCH MFW2517

CENA: od 390,00 PLN do 492,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Maszynka do mięsa BOSCH MFW2517 Najmniejsza maszynka do mielenia w rodzinie Bosch. Kompaktowa forma - inteligentne rozwiązania. Wydajny silnik. Moc zablokowania silnika (Motor Block Power) na poziomie 1500W gwarantuje dokładne przetwarzanie składników w krótkim czasie. Duża funkcjonalność urządzenia. Przy pomocy maszynki możesz nie tylko zmielić mięso, ale także pokroisz warzywa i owoce na różne sposoby, zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane itp. Możliwość przygotowania domowych wyrobów masarskich np. kiełbasek W zestawie wyciskarka do owoców jagodowych i pomidorów. Bez wysiłku pomoże Ci wycisnąć sok z malin, jagód, pomidorów oddzielając prz tym nasiona od miąższu Kompaktowa forma - łatwość przechowywania

Produkt w rankingach sprzedaży:

Maszynka do mięsa BOSCH MFW2517 znajduje się na 92 miejscu wśród wszystkich Maszynki do mielenia mięsa i na 14 miejscu wśród Maszynki do mielenia mięsa Bosch. Jego średnia cena wynosi 440,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Maszynki do mielenia mięsa aktualnie lepiej sprzedaje się Maszynka do mięsa LAMART LT7041 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 69,00 zł i jest ona niższa o 83,12% od średniej ceny w kategorii Maszynki do mielenia mięsa.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Maszynki do mielenia mięsa znajduje się Maszynka do mięsa LUND 67900 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Suszarka z pompą ciepła Bosch WTM8528KPL . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Maszynki do mielenia mięsa, Maszynki do mielenia mięsa Bosch znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Maszynka do mięsa BOSCH MFW2500W .

Większym zainteresowaniem cieszą się Maszynki do mielenia mięsa Lund. Na przykład Maszynka do mięsa LUND 67900 .

Urządzenia Bosch w kategorii Maszynki do mielenia mięsa są średnio droższe niż Maszynki do mielenia mięsa w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Maszynki do mielenia mięsa Bosch

Fragment opisu producenta: Sprzęt gospodarstwa domowego Boscha uchodzi za symbol najwyższej jakości i niezawodności Zobacz więcej o producencie Bosch
Podobne produkty: maszynka do miesa BOSCH mfw2515 maszynka do miesa BROWIN 311032 maszynka do miesa BOSCH mfw3x13

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: