Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25

CENA: od 725,00 PLN do 999,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 BBH3ZOO25 Skuteczność Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowojonowej dla stale wysokiej efektywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 55 min Bardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka mała / ssawka do tapicerki Giętka, teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 9 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 752,07 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Odkurzacze zwykłe aktualnie lepiej sprzedaje się Odkurzacz AMICA Surazo VM1058 . Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 207,56 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Odkurzacze zwykłe to 491,77 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 57,79%.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze zwykłe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Odkurzacz ADLER AD 7036 .

Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Bosch w ogóle aktualnie znajduje się na 45 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Dalmierz Bosch Zamo 20m . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH BBHF214R Readyy'y Serie 2 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Electrolux. Na przykład Odkurzacz ELECTROLUX EER75NOW .

Urządzenia Bosch w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio droższe niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Odkurzacze zwykłe Bosch

Kolor czerwony > Odkurzacze zwykłe czerwony

Fragment opisu producenta: Przedsiębiorstwo zawsze słynęło z inwestycji w nowatorskie projekty, które gwarantowały mu przyszłość Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: