Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25

CENA: od 849,00 PLN do 1179,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 BBH3ZOO25 Skuteczność Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowojonowej dla stale wysokiej efektywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 55 min Bardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka mała / ssawka do tapicerki Giętka, teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 13 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 757,22 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Odkurzacze zwykłe aktualnie lepiej sprzedaje się Odkurzacz ELECTROLUX EasyGo EEG41CB . Odkurzacz ELECTROLUX EasyGo EEG41CB można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 270,85 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Odkurzacze zwykłe to 519,66 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 47,88%.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze zwykłe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Bosch w ogóle aktualnie znajduje się na 67 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest BOSCH MUM 58258 . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Odkurzacz workowy BOSCH BGL2POW1 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Amica. Na przykład Odkurzacz Amica Viento VI2033 .

Urządzenia Bosch w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio droższe niż Odkurzacze zwykłe w ogóle. Odkurzacze zwykłe Bosch stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Odkurzacze zwykłe Bosch

Fragment opisu producenta:

Przedsiębiorstwo zawsze słynęło z inwestycji w nowatorskie projekty, które gwarantowały mu przyszłość

Zobacz więcej o producencie Bosch

Podobne produkty: Odkurzacz BOSCH bgl85s330 Odkurzacz BOSCH bchf220t Odkurzacz Bosch bgc05aaa1 Odkurzacz BOSCH bch3k210 Flexxo Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH bch3p210 FLEXXO Odkurzacz Philips fc6722 01 SpeedPro Odkurzacz Samsung VS60M6010KA/EG Odkurzacz PHILIPS SmartPro Easy fc 8792 01 Odkurzacz New Ultra Silencer Electrolux eus8alrgy

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: