Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600

CENA: od 123,00 PLN do 130,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Kamera do rejestracji trasy podczas jazdy samochodem. Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 1920 x 1080 Full HD, 30 fps. Posiada ekran 4,3 cala LCD. Kamera ma kompaktowe wymiary, dzięki temu w prosty sposób można umieścić ją na szybie samochodu nie zasłaniając tym widoczności. W zestawie znajduje się odpowiedni uchwyt na szybę. Nagrania z kamer samochodowych mogą okazać się wyjątkowo przydatne przy ustalaniu szczegółów zdarzeń drogowych, zapewniając tym samym spokój w nawet najbardziej stresujących sytuacjach....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 63 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 145,40 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Rejestratory jazdy aktualnie lepiej sprzedaje się Wideorejestrator LARK Freecam 3.1 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 336,74 zł, więc Wideorejestrator LARK Freecam 3.1 jest tańszy od średniej o 80,61%.

W ostatnim czasie w kategorii Rejestratory jazdy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blow w ogóle aktualnie znajduje się na 20 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blow jest Mysz Blow MP-20 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blow jest BLOW kidsTAB 7 .

Blow jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Blow znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blow w tej kategorii jest Kamera samochodowa Blow Blackbox DVR F260 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy Mio Technology. Na przykład Wideorejestrator MIO Mivue J85 .

Urządzenia Blow w kategorii Rejestratory jazdy są średnio tańsze niż Rejestratory jazdy w ogóle. Rejestratory jazdy Blow stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Blow jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blow > Rejestratory jazdy Blow

Podobne produkty: Wideorejestrator BLOW Blacmox dvr f580 zestaw glosnikow bluetooth BLOW bt750tws zestaw glosnikow bluetooth BLOW bt760tws glosnik bluetooth BLOW bt230 Wideorejestrator TRUECAM m5 wifi Wideorejestrator lamax t6 Wideorejestrator LAMAX Drive s5 navi + Wideorejestrator MIO mivue c312 Wideorejestrator XBLITZ x5 Wideorejestrator BECKER berlin

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: