Wideorejestrator MIO Mivue C312

CENA: od 199,00 PLN do 271,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

wideorejestrator mio zapewnia bezpieczeństwo na drodze i gwarantuje jakość nagrań full hd. rejestrująca obraz w rozdzielczości full hd 1080p, kamerka samochodowa zapisuje wszystkie ważne szczegóły twojej podróży. dzięki obiektywowi o kącie 130° możesz być pewny, że każdy moment twojej jazdy zostanie uchwycony.korzyści: rozdzielczość nagrywania full hd 1080p 3-osiowy g-sensor mały i stylowy automatyczne uruchamianie kamery i nagrywania

Produkt w rankingach sprzedaży:

Wideorejestrator MIO Mivue C312 znajduje się na 3 miejscu wśród wszystkich Rejestratory jazdy i na 1 miejscu wśród Rejestratory jazdy Mio Technology. Jego średnia cena wynosi 217,37 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Rejestratory jazdy aktualnie lepiej sprzedaje się Rejestrator jazdy Navitel R600 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 336,74 zł, więc Rejestrator jazdy Navitel R600 jest tańszy od średniej o 12,59%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Rejestratory jazdy to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator MIO Mivue C312 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Mio Technology w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Mio Technology jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Mio Technology znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Mio Technology w tej kategorii jest Wideorejestrator MIO Mivue J85 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy xBlitz. Na przykład Wideorejestrator XBLITZ Trust .

Urządzenia Mio Technology w kategorii Rejestratory jazdy są średnio droższe niż Rejestratory jazdy w ogóle.

Aktualnie Mio Technology najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Mio Technology > Rejestratory jazdy Mio Technology

Podobne produkty: Wideorejestrator MIO mivue c541 Wideorejestrator MIO mivue j85 Wideorejestrator MIO mivue 798 Wideorejestrator MIO mivue 798 dual Wideorejestrator XBLITZ professional v2 Wideorejestrator NAVITEL r300 Wideorejestrator LAMAX Drive s5 navi + Wideorejestrator GARETT road 3 GPS Palmtop mio a701

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: