Głosnik Blaupunkt MB10

CENA: od 629,00 PLN do 797,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

System audio MB10 marki Blaupunkt to najwyższej jakości przenośny sprzęt nagłaśniający, który zapewni doskonałe doznania muzyczne w każdych warunkach. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i domowych. Solidna konstrukcja, mocny wzmacniacz, duża liczba źródeł dźwięku oraz potężna moc 600W czynią z systemu MB10 obowiązkowe wyposażenie każdej imprezy i idealną alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych.NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie swojej ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Na przednim panelu znajduje się port USB oraz slot na karty SD o maksymalnej pojemności do 32 GB, umożliwiając użytkownikowi także odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD lub wszelkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB. Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance obudowy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych obecnie formatach audio, czyli MP3 i WMA. MB10 posiada również wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez potrzeby każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.WBUDOWANY EQUALIZERDźwięk możesz dostosować do swoich preferencji oraz aktualnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz oraz news. Oprócz tego urządzenie posiada odrębną regulację basów i sopranów realizowaną za pomocą pokręteł na głównym panelu.FUNKCJA KARAOKEWbudowana funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni mnóstwo frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!WYGODA UŻYTKOWANIAOprócz zalet wynikających ze specyfikacji technicznej systemu, mocną stroną MB10 jest również ergonomia oraz wygoda użytkowania. Urządzeniem możesz sterować zdalnie za pomocą dołączonego pilota, poręczny uchwyt pozwoli swobodnie przemieszczać głośnik, a gumowe podkładki i odpowiednia waga to gwarancja, że sprzęt będzie stał stabilnie na każdej płaskiej powierzchni.Jeśli chciałbyś zabrać MB10 np. na piknik, wbudowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny odsłuchu bezprzewodowego. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, zawsze możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego. Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi zaledwie 5 godzin.Przekonaj się już teraz jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka z systemem MB10 zarówno w domu, jak i w plenerze!

Produkt w rankingach sprzedaży:

Głosnik Blaupunkt MB10 znajduje się na 31 miejscu wśród wszystkich Głośniki imprezowe i karaoke i na 5 miejscu wśród Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt. Jego średnia cena wynosi 593,53 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Głośniki imprezowe i karaoke aktualnie lepiej sprzedaje się Power audio SONY MHC-V02 . Produkt ten jest tańszy o 14,86% od innych w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke a jego aktualna uśredniona cena wynosi 600,00 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Głośniki imprezowe i karaoke to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Głośnik mobilny MEDIA-TECH MT3150 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt MILANO 170 BT . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke, Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Głosnik Blaupunkt PA15 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Głośniki imprezowe i karaoke JBL. Na przykład Power audio JBL Partybox 1000 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke są średnio tańsze niż Głośniki imprezowe i karaoke w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

W bogatej ofercie firmy znajdziemy urządzenia z linii radioodtwarzaczy samochodowych, wzmacniaczy, zestawów głośnikowych, anten, nawigacji satelitarnej oraz akcesoriów

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Głośnik Blaupunkt pa25 System audio BLAUPUNKT pa20led Głośnik Blaupunkt bt16clock glosnik imprezowy Sencor sss 4200 glosnik imprezowy Sencor sss 3700 Głośnik karaoke Manta spk5031 Głośnik mobilny MEDIA-TECH Boombox Pro BT mt3159 Głośnik jachotwy Hertz hmx 8 hmx 8 c

polecane sklepy

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według:

OCENA:

BLAUPUNKT MB10 MB10 BLAUPUNKT

Aktualizacja: 1/3/2021

Brak ocen

Blaupunkt MB10

Aktualizacja: 3/3/2021

Brak ocen

BLAUPUNKT MB10 MB10 BLAUPUNKT

Aktualizacja: 1/3/2021

Brak ocen