Radiobudzik CRP9BK Blaupunkt

CENA: od 109,99 PLN do 168,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 11

Radiobudzik CRP9BK  Blaupunkt Budzik:2;Opcja drzemki:tak;Dźwięk:mono;Funkcja ładowania telefonu:przewodowo;Funkcja projekcji czasu na ścianie:tak;Dodatkowe opcje:funkcja projekcji (wyświetlanie czasu na ścienie, suficie), regulacja jasności wyświetlacza, USB - ładowanie urządzeń przenośnych;Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:czarny;Kolor obudowy:czarny;Barwa ekranu:biały;Ilość programów radiowych do zapamiętania:10;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;Sygnał budzika:beeper, radio;Waga:170 g;Wyłącznik czasowy (sleep timer) :tak;Rozmiary (szer. x wys. x głęb.):168 x 67 x 67 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Ekran:LCD;Zakresy fal radiowych:FM (UKF);Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie podtrzymania pamięci:2 baterie AAA;Złącze USB:tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Radiobudzik CRP9BK Blaupunkt znajduje się na 13 miejscu wśród wszystkich Budziki i na 8 miejscu wśród Budziki Blaupunkt. Jego średnia cena wynosi 107,47 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radiobudzik BLAUPUNKT CR7 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 81,49 zł i jest ona niższa o 19,39% od średniej ceny w kategorii Budziki.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Budziki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest BLAUPUNKT CR5WH .

Radiobudzik CRP9BK Blaupunkt w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 50 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Wieża BLAUPUNKT MS7BT . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Budziki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Budziki są średnio tańsze niż Budziki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta: Symbol jakości i niezawodności stał się znakiem firmowym, a w 1938 roku również jej nazwą Zobacz więcej o producencie Blaupunkt
Podobne produkty: Radiobudzik Blaupunkt clr 50 Radiobudzik cr9 Blaupunkt Radio BLAUPUNKT kr10 Radio BLAUPUNKT pr4 Radio BLAUPUNKT pr7 Radiobudzik Soundmaster fur 4005

Wynik 1 - 11 z 11

Sortuj według: