Radiobudzik CR11 Blaupunkt

CENA: od 79,00 PLN do 79,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Blaupunkt CR11 EDITION wyposażony jest w duży, czytelny, podświetlany ekran co powoduje, że jego wskazania są widoczne także w ciemności i z dużej odległości. Najnowszy radiobudzik marki Blaupunkt to rozwiązanie klasyczne, ale zarazem el

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Budziki produkt Radiobudzik CR11 Blaupunkt znajdował się na 57 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 89,90 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Budziki aktualnie lepiej sprzedaje się Budzik Hyundai AC 322 B . Produkt ten jest tańszy o 40,59% od innych w kategorii Budziki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 65,33 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Budziki znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Czajnik BLAUPUNKT EKS-401 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Budziki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Budziki są średnio tańsze niż Budziki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Budziki Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Symbol jakości i niezawodności stał się znakiem firmowym, a w 1938 roku również jej nazwą

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radiobudzik cr20bt Blaupunkt Radio przenośne Blaupunkt bd 320 Radiobudzik MUSE m 15 cr Stacja multimedialna Blaupunkt san diego 530 WORLD Radiobudzik Akai ar 130 Blaupunkt pp6br Waga BLAUPUNKT fks601 system alarmowy BLAUPUNKT isd rg1200 Radiobudzik Soundmaster fur5005 Radiobudzik ddr 66 bt Sangean

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: