Nawilżacz BLAUPUNKT AHS301

CENA: od 135,00 PLN do 157,03 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Wysokiej klasy nawilżacz powietrza z wbudowanym jonizatorem, który gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości wilgotności powietrza w Twoim domu bądź biurze. Jeśli Ty, Twoi domownicy, a w szczególności małe dzieci, mają spierzchnięte usta, podrażnioną śluzówkę, bóle głowy czy problemy ze snem, nawilżacz powietrza z pewnością pomoże w rozwiązaniu tych problemów. Optymalne nawilżenie powietrza dla człowieka waha się w przedziale między 40-60%. Niestety, w sezonie zimowym i jesiennym, na skutek działania systemów grzewczych, potrafi spaść nawet do 15%. Negatywny wpływ na wilgotność ma również klimatyzacja oraz obecność urządzeń elektronicznych. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach o niskiej wilgotności może prowadzić do wielu dolegliwości, włącznie ze zwiększoną podatnością na infekcje. Zbyt duża wilgotność sprzyja zaś rozwojowi grzybów i pleśni. Nawilżacz AHS301 za pomocą wygodnego pokrętła pozwala wybrać intensywność nawilżania powietrza w dowolnym zakresie, w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika. Urządzenie cechuje się wydajnością na poziomie 300 ml/h, a zbiornik na wodę o pojemności 3.5l gwarantuje długi czas pracy po jednorazowym uzupełnieniu.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Nawilżacz BLAUPUNKT AHS301 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 6 miejscu w kategorii Nawilżacze powietrza biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 137,44 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHS803 . Aktualnie Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHS803 jest do nabycia w sklepach w cenie około 429,90 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 24,22% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Nawilżacze powietrza to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Philips HU4803 .

Nawilżacz BLAUPUNKT AHS301 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 29 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Golarka MSR401 Blaupunkt . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Nawilżacze powietrza, Nawilżacze powietrza Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Nawilżacz BLAUPUNKT AHS801 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Nawilżacze powietrza Stadler Form. Na przykład Stadler Form Jasmine .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Nawilżacze powietrza są średnio droższe niż Nawilżacze powietrza w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Nawilżacze powietrza Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

W 1932 roku zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Nawilżacz BLAUPUNKT ahs801 nawilzacz powietrza Blaupunkt ahs803 osuszacz powietrza BLAUPUNKT adh701 BLAUPUNKT Gofrownica BLAUPUNKT wmp501 Telefon BLAUPUNKT rs 01 Telefon BLAUPUNKT fm 02 Hulajnoga elektryczna BLAUPUNKT esc808 Telefon BLAUPUNKT bs 02 Radioodtwarzacz Blaupunkt ROME 990 DAB Nawilżacz ultradźwiękowy Nuvita 5170 Nawilżacz SCARLETT sc ah986m04 Nawilżacz NOVEEN uh116 Nawilżacz METROX me 1567 Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza HB UH 2021DBL Nawilżacz nuc8 COLUMBIAVAC grzejnik olejowy BLAUPUNKT hor801

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: