Odkurzacz samochodowy do dywanu Baseus Shark One ACH501

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 82 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe a biorąc pod uwagę tylko produkty Baseus znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 152,20 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Odkurzacze zwykłe aktualnie lepiej sprzedaje się Odkurzacz ELECTROLUX Ergorapido EER75STM . Produkt ten jest droższy o 9,49% od innych w kategorii Odkurzacze zwykłe a jego aktualna uśredniona cena wynosi 569,00 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Odkurzacze zwykłe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Odkurzacz samochodowy do dywanu Baseus Shark One ACH501 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Baseus w ogóle aktualnie znajduje się na 39 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Baseus jest Power Bank Baseus Mini JA X10 10000 mAh . Aktualnie najlepszym produktem marki Baseus jest Baseus Magnetic Air Vent .

Baseus nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Baseus znajdują się dopiero na 25 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Baseus w tej kategorii jest Odkurzacz samochodowy do dywanu Baseus Shark One ACH501 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Bissell. Na przykład Odkurzacz Bissell Cross Wave Cordless 2582N .

Urządzenia Baseus w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Baseus jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Baseus > Odkurzacze zwykłe Baseus

Podobne produkty: Odkurzacz NILFISK One lgpc13p08a hfn transmiter fm BASEUS cctm 01 Odkurzacz Tristar sz 1918 Odkurzacz gotze jensen vc900 Odkurzacz BISSELL CrossWave 2588n Odkurzacz KOENIC krvc 2320 rc Odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner- msm87110 fotelik samochodowy Storchenmuhle STM twin one Odkurzacz Sencor svc 8300 fotelik samochodowy Ramatti jupiter fotelik samochodowy nurse silverstone fotelik samochodowy Inglesina marco polo fotelik samochodowy nurse dakota fotelik samochodowy Coneco zenith Odkurzacz samochodowy ProfiCare pc aks 3034 Odkurzacz do kominka ok100 COLUMBIAVAC Odkurzacz do kominka OK200 COLUMBIAVAC

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: