Alkomat BACscan F-40

CENA: od 259,00 PLN do 350,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Alkomat BACscan F-40 to połączenie eleganckiego wzornictwa i nowoczesnej technologii pomiarowej opartej na elektrochemicznym ogniwie. Jest liderem w klasie alkomatów elektrochemicznych nie tylko ze względu na niezwykłą dbałość o detale podkreślające jakość wykonania, ale przede wszystkim wysoką dokładność i powtarzalność pomiarów potwierdzoną przez niezależne laboratorium posiadające akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA). Wyniki wyświetlane są w formie cyfrowej w zakresie od 0.00 do 4.00 , z rozdzielczością do dwóch miejsc po przecinku. Alkomat BACscan F-40 posiada wbudowany czujnik przepływu powietrza, system zabezpieczający komórkę pomiarową przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwie przeprowadzonej próby, licznik ilości wykonanych pomiarów oraz funkcję przypominającą o konieczności wykonania kalibracji. Dodatkowo w urządzeniu zastosowany został nowoczesny układ kontroli prawidłowego działania analizatora przed i po każdym pomiarze. Aby zminimalizować błąd pomiarowy oraz maksymalnie wydłużyć żywotność sensora, tester został wyposażony w moduł kontroli temperatury. Uniemożliwia on wykonanie pomiaru w przypadku, gdy przekroczony jest zakres temperatury pracy testera, co mogłoby skutkować uszkodzeniem podzespołów. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest możliwość zdefiniowania jednostek pomiarowych zależnie od preferencji użytkownika: , mg/L, % BAC, g/L (możliwość zmiany jednostki pomiarowej przez serwis, fabryczne ustawienie: promile).Alkomat BACscan F-40 polecany jest dla firm oraz użytkowników indywidualnych, którzy oczekują dokładnych i powtarzalnych pomiarów.Wyświetlacz: 3 cyfrowy LCD, podświetlanyFunkcje specjalne: Jednostki pomiarowe: (promile), mg/L, % BAC, g/L (Możliwość zmiany jednostki pomiarowej przez serwis. Fabryczne ustawienie : promile) Pamięć: 10 ostatnio dokonanych pomiarów Próg alarmowy: 0.20 Obudowa: tworzywo ABS, odporne na uderzenia Kalibracja: Co 6 miesięcy lub po wykonaniu 500 pomiarów (w zależności, który warunek nastąpi wcześniej)Wymagania środowiskowe: Warunki pracy: 0 - 40°C, wilgotność < 95% rh Warunki przechowywania: 0 - 50°C, wilgotność < 95% rh Akcesoria w zestawie: 3 ustniki 2 baterie Pokrowiec Karta gwarancyjna Instrukcja obsługi w języku polskim Wymiary: 114 x 47 x 24 mmPozostałe parametry: Szczegóły gwarancji: 10 letni okres gwarancyjny oraz 24 miesiące darmowych kalibracji bez limituUnboxing: ...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Alkomaty produkt Alkomat BACscan F-40 znajdował się na 36 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 275,40 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Alkomaty aktualnie lepiej sprzedaje się Alkomat Datech AlcoScent DA-5200 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 325,23 zł, więc Alkomat Datech AlcoScent DA-5200 jest tańszy od średniej o 88,73%.

W ostatnim czasie w kategorii Alkomaty największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Alkomat Overmax AD-02 .

Alkomat BACscan F-40 w rankingu sprzedaży urządzeń marki BacScan w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem BacScan jest Alkomat BACscan F-45 . Aktualnie najlepszym produktem marki BacScan jest Alkomat BACscan F-30 .

BacScan jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Alkomaty, Alkomaty BacScan znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki BacScan w tej kategorii jest Alkomat BACscan Mobile .

Większym zainteresowaniem cieszą się Alkomaty Sentech. Na przykład Sentech AL-9000Lite .

Urządzenia BacScan w kategorii Alkomaty są średnio droższe niż Alkomaty w ogóle.

Aktualnie BacScan najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent BacScan > Alkomaty BacScan

Podobne produkty: Alkomat BACscan f 30 Alkomat Sencor sca ba89 Alkomat Sencor sca ba02 Alkomat Sencor sca ba50fc Alkomat Sencor sca ba01 Alkomat Sencor sca ba01 v2

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: