virtualeye

Ostatnia modyfikacja: 2017-05-19 09:10

 • URL:

  https://www.virtualeye.pl
 • Kod pocztowy i miasto:

  43-502 Czechowice-Dziedzice
 • Adres:

  Waryńskiego 37
 • Telefon:

  +48 793 778 884
 • Opis:

  Profesjonalny sklep z monitoringiem

  Tworząc markę VirtualEYE, dokładamy wszelkich starań, aby budować firmę specjalizującą się w najnowszych rozwiązaniach przeznaczonych dla monitoringu IP. Dzięki przemyślanej obsłudze Klienta na miarę XXI wieku, a także dopasowanej ofercie, w której umieszczamy tylko produkty wyróżniające się najlepszym stosunkiem jakości do ceny, jesteśmy utożsamiani z wiarygodnością oraz sumiennością. Zaufanie to dla nas priorytet w przypadku kontaktu z Kontrahentami – zarówno w przypadku sprzedaży monitoringu przemysłowego dla zorganizowanych przedsiębiorstw czy korporacji, jak i w dostarczaniu kamer IP, które można wykorzystywać na przykład na prywatnych posesjach.

  Akcesoria do monitoringu, kamera HDCVI, monitoring domu
  – sprawdź te, a także wiele innych produktów dostępnych w naszym asortymencie


  Nowoczesność, innowacja, wysoka jakość, stabilność działania – cały towar wybieramy, a następnie testujemy pod kątem wyżej wymienionych wytycznych. Różne rozdzielczości, wersje oprogramowania, wielkość, przeznaczenie – dążymy do tego, aby każdy Klient na VirutalEYE.pl znalazł coś dla siebie. Proponujemy kamery IP – kopułkowe, obrotowe, tubowe. Udostępniamy modele zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Monitoring IP nie ma dla nas tajemnic!

  Zapewniamy profesjonalną pomoc oraz doradztwo podczas procesu zakupu. Kompleksowa opieka to bez wątpienia coś, co gwarantujemy bez znaczenia, jak duże zamówienie realizujesz na VirtualEYE.pl. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie odpowiemy na wszelkie e-maile oraz telefony. Nie czekaj dłużej, wybierz współpracę z doświadczonymi fachowcami. Zapraszamy!
 • Płatność:

  Płatności online,
  Płatność przelewem,
  Płatność za pobraniem
 • Dostawa:

  Kurier DPD
  Kurier DHL
  Kurier UPS
  Paczkomaty InPost
  Kurier InPost
  Paczka W Ruchu