Lokówka Babyliss C338E

CENA: od 81,00 PLN do 111,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Lokówka do stylizacji włosów, w kolorze czarnym, z regulacją temperatury maksymalnie do 180 st. C, powłoką Sublim touch oraz z nienagrzewającą się końcówką.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 22 miejscu w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice a biorąc pod uwagę tylko produkty Babyliss znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 86,11 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Lokówki, karbownice, prostownice aktualnie lepiej sprzedaje się Braun Satin Hair 3 Airstyler AS330 . Produkt ten jest tańszy o 19,71% od innych w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice a jego aktualna uśredniona cena wynosi 99,59 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice znajduje się Prostownica REMINGTON S8590 .

Lokówka Babyliss C338E w rankingu sprzedaży urządzeń marki Babyliss w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Babyliss jest Suszarka do włosów BaByliss BAB 6510IE . Aktualnie najlepszym produktem marki Babyliss jest Strzyżarka BABYLISS E837E .

Babyliss znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Babyliss w tej kategorii jest Falownica do włosów BABYLISS W2447E .

Większym zainteresowaniem cieszą się Lokówki, karbownice, prostownice Remington. Na przykład Karbownica Remington Ceramic Crimp 220 S3580 .

Urządzenia Babyliss w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice są średnio droższe niż Lokówki, karbownice, prostownice w ogóle.

Aktualnie Babyliss najlepiej radzi sobie w kategoriach:

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: