Remington AS1220

CENA: od 123,90 PLN do 188,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Królowa wszystkich suszarko-lokówek, Remington Amaze Smooth & Volume, jest najlepszym przyrządem do tworzenia wspaniałych fryzur. Loki, fale, włosy wyprostowane lub o sprężystej objętości – ta wszechstronna suszarka potrafi wszystko. Używając pięciu różnych nasadek, łatwo osiągniesz każdą wymarzoną fryzurę.Zaprojektowana z myślą o prędkości wykonania fryzury i mocy urządzenia, Remington Amaze Smooth & Volume wyposażona jest w silnik o mocy aż 1200 watów. Co więcej, urządzenie umożliwia dopasowanie ustawień do konkretnej fryzury lub typu włosów, dzięki trzem dostępnym opcjom temperatury i prędkości. Szybki podmuch zimnego powietrza pod koniec stylizacji pozostawi twoje włosy błyszczące i gładkie na cały dzień.

AS1220 Remington w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Lokówki, karbownice, prostownice produkt Remington AS1220 znajdował się na 15 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 125,64 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Lokówka Remington Ci 95 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 131,25 zł, więc Lokówka Remington Ci 95 jest tańszy od średniej o 30,48%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice znajduje się Prostownica REMINGTON S8590 .

Remington AS1220 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Remington w ogóle aktualnie znajduje się na 27 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Remington jest Remington BHT250 . Aktualnie najlepszym produktem marki Remington jest Suszarka do włosów Remington D3190 .

Remington znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Remington w tej kategorii jest Remington S8540 Prostownica .

Urządzenia Remington w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice są średnio tańsze niż Lokówki, karbownice, prostownice w ogóle.

Aktualnie Remington jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Podobne produkty: Termoloki Remington h9096 szczotka prostujaca Remington cb7400 Prostownica Remington Air Plates s2412 maszynka do strzyzenia Remington Precision Cut hc5700 Remington hc6550 Vacuum Remington bht250 Prostownica REMINGTON Shine Therapy Pro s9300

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: