Remington AS1220

CENA: od 119,00 PLN do 177,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 11

Remington AS1220 Królowa wszystkich suszarko-lokówek, Remington Amaze Smooth & Volume, jest najlepszym przyrządem do tworzenia wspaniałych fryzur. Loki, fale, włosy wyprostowane lub o sprężystej objętości – ta wszechstronna suszarka potrafi wszystko. Używając pięciu różnych nasadek, łatwo osiągniesz każdą wymarzoną fryzurę.Zaprojektowana z myślą o prędkości wykonania fryzury i mocy urządzenia, Remington Amaze Smooth & Volume wyposażona jest w silnik o mocy aż 1200 watów. Co więcej, urządzenie umożliwia dopasowanie ustawień do konkretnej fryzury lub typu włosów, dzięki trzem dostępnym opcjom temperatury i prędkości. Szybki podmuch zimnego powietrza pod koniec stylizacji pozostawi twoje włosy błyszczące i gładkie na cały dzień.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Lokówki, karbownice, prostownice produkt Remington AS1220 znajdował się na 32 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 126,63 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Prostownica Remington S9500 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 124,44 zł, więc Prostownica Remington S9500 jest tańszy od średniej o 6,85%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice znajduje się Prostownica REMINGTON S8590 .

Remington AS1220 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Remington w ogóle aktualnie znajduje się na 44 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Remington jest Prostownica Remington S9500 . Aktualnie najlepszym produktem marki Remington jest Prostownica REMINGTON S8590 .

Remington znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Remington w tej kategorii jest Prostownica REMINGTON S8598 .

Urządzenia Remington w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice są średnio tańsze niż Lokówki, karbownice, prostownice w ogóle.

Aktualnie Remington jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Podobne produkty: Termoloki Remington h9096 szczotka prostujaca Remington cb7400 Prostownica Remington Air Plates s2412 maszynka do strzyzenia Remington Precision Cut hc5700 Remington hc6550 Vacuum Remington bht250

Wynik 1 - 11 z 11

Sortuj według: