Pralka Amica TAW6122LSW

CENA: od 982,79 PLN do 1065,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Klasa efektywności energetycznej A++Wyższa klasa energetyczna to nie tylko gwarancja niższych rachunków za prąd, ale także ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Minimalizujemy zużycie energii elektrycznej w naszych pralkach. Dzięki temu możesz cieszyć się z maksymalnych efektów prania i niskich rachunków za prąd.Add+Pranie w toku, a Ty zapomniałeś wrzucić do pralki jakieś ubrania. Dzięki funkcji Add+ dodasz je podczas prania. Ikona na wyświetlaczu pralki poinformuje Cię, kiedy możesz to zrobić. Czysty komfort.Skróć czasMasz ubrania zabrudzone w niewielkim stopniu lub potrzebujesz, by pranie zakończyło się wcześniej? Użyj funkcji Skróć czas. Dzięki niej ubrania wypierzesz szybciej, ale równie skutecznie, co w tradycyjnym cyklu. Zyskujesz więcej czasu dla siebie i niższe rachunki za prąd.Poziom zabrudzeniaPoziom prania dostosowany do poziomu zabrudzeń? Teraz to możliwe. Wybierz lekki, średni lub mocny poziom zabrudzenia, a pralka Amica dopasuje parametry prania, dobierze czas oraz adekwatną ilość wody. Wszystko dla Twojej wygody, oszczędności czasu i energii. A dodatkowo z myślą o środowisku.AutoSensorNie chcesz wybierać między oszczędnością wody a jakością prania? Czujnik poziomu wody automatycznie dobierze wodę do programu oraz rodzaju i ilości odzieży. Dokładnie tyle, ile potrzeba, by pranie było maksymalnie efektywne. Twoja odzież jest zawsze idealnie czysta, a Ty oszczędzasz!Wyświetlacz LEDNiezwykle praktyczny i czytelny. Taki właśnie jest wyświetlacz w pralkach Amica. Dzięki niemu zyskasz łatwy dostęp do informacji, bez problemu dokonasz ustawień i zweryfikujesz status pracy urządzenia.SoftDrumZapomnij o ubraniach zniszczonych podczas prania! Bębny w pralkach Amica zyskały specjalne przetłoczenia, które sprzyjają żywotności odzieży. Teraz możesz mieć pewność, ze Twoje ubrania będą nie tylko doskonale czyste, ale także zachowają jakość na dłużej.Program Codzienne 58'Czas to pieniądz. Jego oszczędność to oczywiste korzyści. Dlatego pralki Amica wyposażone zostały w pełen program prania trwający zaledwie 58 minut! Codziennie czysty komfort!Program AntyalergiczneJeśli w Twoim domu mieszkają dzieci czy alergicy, docenisz bezpieczny program prania antyalergicznego. Dzięki intensywnemu praniu z dodatkowym cyklem płukania w podgrzanej wodzie Twoje pranie zostanie zdezynfekowane a alergeny, roztocza i bakterie usunięte. Wszystko w trosce nawet o najdelikatniejszą skórę.Autoczyszczenie bębnaW bębnie pralki zazwyczaj gromadzi się brud. Pralki Amica wyposażone zostały w funkcję Autoczyszczenie bębna, która świetnie radzi sobie z tym problemem. Usuwa niebezpieczne grzyby, pleśnie, bakterie i alergeny. Dzięki temu ubrania zawsze są perfekcyjnie świeże, pięknie pachnące i w pełni bezpiecznie. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku dzieci i alergików.Gotowe za...Potrzebujesz, by cykl prania zakończył się o wskazanej przez Ciebie godzinie? Żaden problem! Nie musisz zastanawiać się, ile trwa dany program, pralka zrobi to ...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 16 miejscu w kategorii Pralki ładowane od frontu a biorąc pod uwagę tylko produkty Amica znajduje się na miejscu 3. Jego średnia cena wynosi 976,09 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Pralka Amica DAW 7123 DCiBT Steam Touch . Produkt ten jest droższy o 16,44% od innych w kategorii Pralki ładowane od frontu a jego aktualna uśredniona cena wynosi 1 212,17 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Pralki ładowane od frontu to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Pralka Amica TAW6103LSW .

Pralka Amica TAW6122LSW w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 82 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Kuchnia wolnostojąca indukcyjna 6118IED3.475HTaKDp(Xx) . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Opiekacz AMICA SMK 4011 Mundo 3w1 .

Amica znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Pralki ładowane od frontu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Pralka Amica TAW6122LSW .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralki ładowane od frontu Bosch. Na przykład Pralka BOSCH WAN 2427KPL .

Urządzenia Amica w kategorii Pralki ładowane od frontu są średnio tańsze niż Pralki ładowane od frontu w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Pralki ładowane od frontu Amica

Ustawienie wolnostojące > Pralki ładowane od frontu wolnostojące

Fragment opisu producenta: Na przestrzeni lat istnienia przedsiębiorstwa wielokrotnie zmieniano jego nazwę oraz strukturę Zobacz więcej o producencie Amica

polecane sklepy

Brak ocen

TAW 6122 LSW Pralka slim Amica

Aktualizacja: 26/9/2020

OCENA:

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

OCENA:

Brak ocen

Brak ocen

TAW 6122 LSW Pralka slim Amica

Aktualizacja: 26/9/2020

Brak ocen