Amica EB6521 Fusion

Amica EB6521 Fusion

CENA: od 777,00 PLN do 1077,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 14

EAN: 5906006556082

KRAJ: Polska

Amica EB6521 Fusion

Równomierne pieczenie
Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)
Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Chowane pokrętła
Eleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości. Chowane elementy nie ulegają zabrudzeniom. Od dziś panel sterowania będzie nie tylko funkcjonalny, ale i czysty.

Klasa energetyczna: A
Wszystkie rachunki idą w górę. Martwisz się? Nie z piekarnikiem Amica! Klasa energetyczna A plus pozwala na oszczędne korzystanie z piekarnika, przy maksymalnym jego wykorzystaniu. Lubisz dużo piec? Piekarnik Amica jest dla Ciebie! Przyjemność i oszczędność za jednym razem.

Supergrill
Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to możliwe! Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz większe porcje mięsa, mając pewność, że zawsze będą one miękkie w środku z pysznie chrupiącą skórką.

Łatwy demontaż drzwi
Lubisz ład i porządek w kuchni? To praktyczne rozwiązanie jest dla Ciebie. W szybki i łatwy sposób zdemontujesz drzwi piekarnika dzięki specjalnym zatrzaskom. Dostęp do wnętrza komory pozwoli wyczyścić najbardziej niedostępne miejsca.

Drabinki boczne
Dzięki zamontowanym w komorze bocznej piekarnika drabinkom w łatwy sposób włożysz blachy i z taką samą lekkością je wyjmiesz. Możesz dokupić także prowadnice teleskopowe, które przytwierdzone do drabinek pozwolą jeszcze praktyczniej korzystać z piekarnika. Drabinki w łatwy sposób można zdemontować, aby wnętrze piekarnika lśniło czystością i ponownie je założyć dzięki specjalnym zaczepom. Praktycznie i nowocześnie!

 • Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts) (Steruj wygodnie piekarnikiem za pomocą sensorów i pokręteł, ustaw czas pieczenia, a piekarnik wyłączy się sam i poinformuje się o tym.)
 • Chowane pokrętła (Elegancki wygląd i ułatwienie przy czyszczeniu frontu kuchni.)
 • Głębokość:: 57,5 cm
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Szerokość:: 59,5 cm
 • Kolor: Inox
 • Liczba blach:: 2
 • Supergrill: Supergrill (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Szyba refleksyjna
 • Wysokość:: 59,5 cm
 • Pojemność piekarnika: 65 l
 • Grzałka górna: 900 W
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Łatwy demontaż drzwi (Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i wyczyścić.)
 • Sterowanie: sensorowe i pokrętłami
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Moc całkowita: 2,9 kW
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Drabinka suszarnicza
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 8

EB6521 Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Amica EB6521 Fusion cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 3 miejscu w kategorii Piekarniki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 813,01 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Piekarniki aktualnie lepiej sprzedaje się Piekarnik LUND 68051 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 658,90 zł, więc Piekarnik LUND 68051 jest tańszy od średniej o 83,78%.

W ostatnim czasie w kategorii Piekarniki największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Piekarnik EB7541DB Fine AMICA .

Amica EB6521 Fusion w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 31 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Maszynka do mielenia Amica MM3011 . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Piekarniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Amica EB6541 Classic .

Urządzenia Amica w kategorii Piekarniki są średnio tańsze niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Piekarniki Amica

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Fragment opisu producenta:

Z biegiem lat wronieckie fabryki stawały się coraz popularne, eksportowano je głównie do ZSRR, a później także do NRD i NRF

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Amica eb7551 Fusion Amica eb75411x Fusion piekarnik z plyta Amica ehc 12516 E piekarnik z plyta Amica ehc 12548 E Piekarnik Amica eb 63531 2 S piekarnik z plyta Amica ehc 12506 E Piekarnik Amica eb 13722 e Gra PS4 trials fusion

Wynik 1 - 14 z 14

Sortuj według:

Brak ocen