Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20M1GI

Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20M1GI

CENA: od 293,00 PLN do 349,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

EAN: 5906006030704

KRAJ: Polska

Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20M1GI

Sterowanie mechaniczne
Steruj z łatwością i nie zawracaj sobie głowy skomplikowaną elektroniką! Nastaw czas pracy swojej mikrofalówki jednym ruchem za pomocą praktycznego pokrętła. To maksymalne uproszczenie obsługi pozwoli Ci cieszyć się długo funkcjonalnością sprzętu. Łatwo utrzymasz go w czystości, a do tego wyróżnia się elegancją minimalistycznego designu.

Combigrill
Chrupiąca, grillowana potrawa prosto z mikrofali? Właśnie tak! Kuchenki mikrofalowe Amica wyposażone zostały w Combigrill łączący mikrofale oraz funkcję grilla. Dzięki temu już po chwili Twoje danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się pyszną, chrupiącą skórką. Smacznego!

MultiWave System
Zmorą wszystkich użytkowników mikrofalówek jest nierównomierne podgrzewanie potrawy. Zwykle wygląda to tak, że podgrzewany obiad na zewnętrz jest maksymalnie gorący a w środku ciągle zimny. W tej kuchence zwiększono ilość punktów, z których wydobywają się mikrofale aby docierały równomiernie do całej przestrzeni. Dodatkowo obracający się talerz pomaga mikrofalom podgrzewać potrawę równomiernie.

Rozmrażanie czasowe
Jeśli chcesz przyrządzić większą porcję zamrożonego mięsa, z tą kuchenką mikrofalową zrobisz to bardzo prosto. Ustaw jedynie czas rozmrażania, a kuchenka błyskawicznie rozmrozi potrawę.

 • Pojemność:: 20 l
 • 5 poziomów mocy
 • Otwieranie ręczne
 • Kolor frontu:: czarny + stal nierdzewna
 • Rozmrażanie czasowe (Wystarczy ustawić czas rozmrażania, a urządzenie szybko rozmrozi potrawę.)
 • Kolor:: Srebrny
 • Szerokość:: 44 cm
 • MultiWave System (Kilka punktów emisji mikrofal w połączeniu z obrotowym talerzem pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.)
 • Moc mikrofal: 700 W
 • Wysokość:: 25,8 cm
 • Ruszt do grilla
 • Zegar: elektroniczny 35 min
 • Moc grzałki grilla: 1000 W
 • Combigrill (Combigrill łączy mikrofale z funkcją grilla, dzięki czemu danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się chrupiącą skórką.)
 • Sterowanie:: mechaniczne (Sterowanie mechaniczne pozwala w prosty i szybki sposób ustawić czas pracy jednym ruchem przy pomocy pokrętła.)
 • Talerz obrotowy: fi 25,5 cm (Obrotowy talerz zapewnia równomierne podgrzanie potrawy.)
 • Sygnał końca pracy
 • Grill: kwarcowy (Pozwala przygotować idealnie chrupiące i przyrumienione danie.)
 • Głębokość:: 35,5 cm

AMMF20M1GI Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20M1GI cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 40 miejscu w kategorii Kuchenki mikrofalowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 306,06 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3515AK/EO . Średnia cena tego produktu w sklepach to 428,82 zł i jest ona niższa o 40,72% od średniej ceny w kategorii Kuchenki mikrofalowe.

W ostatnim czasie w kategorii Kuchenki mikrofalowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1B .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Odkurzacz AMICA Ora VM1034 . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchenki mikrofalowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF 23E1GB .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchenki mikrofalowe są średnio tańsze niż Kuchenki mikrofalowe w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Pojemność 20l > Kuchenki mikrofalowe 20l

Producent Amica > Kuchenki mikrofalowe Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchenki mikrofalowe wolnostojące

Moc (W) 700W > Kuchenki mikrofalowe 700W

Sposób otwierania drzwi na bok (lewo) > Kuchenki mikrofalowe na bok (lewo)

Sterowanie mechaniczne > Kuchenki mikrofalowe mechaniczne

Fragment opisu producenta:

Amica Wronki SA to największy polski producent sprzętu AGD wolnostojącego i przeznaczonego do zabudowy

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: kuchenka mikrofalowa AMICA amgf20e1i kuchenka mikrofalowa AMICA amsf 20e1s kuchenka mikrofalowa AMICA amsf20e1w kuchenka mikrofalowa AMICA amgf23e1b Amica amsf20m1w Amica ammb25e1gw kuchenka mikrofalowa AMICA amgb20e2gb kuchenka mikrofalowa AMICA amgf20e1gb kuchenka mikrofalowa AMICA amgf23e1gfb kuchenka mikrofalowa AMICA amsf20m1s kuchenka mikrofalowa Amica ammb20e1gw Amica amgf23e2gb kuchenka mikrofalowa Amica amgf23e1gs kuchenka mikrofalowa Amica amgf20e1gi kuchenka mikrofalowa AMICA amgb20e1gb Fusion kuchenka mikrofalowa AMICA amgf 20e1gfb kuchenka mikrofalowa AMICA amgf20e1g1 kuchenka mikrofalowa Amica ammf20m1i kuchenka mikrofalowa Amica ammf20m1gl kuchenka mikrofalowa AMICA ammf20m1w

Wynik 1 - 10 z 10

Sortuj według: