Lodówka Whirlpool W55VM 1110

CENA: od 749,00 PLN do 797,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Automatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezszronowa (No Frost):nie;Bezszronowa (No Frost):brak;Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania:9 godzin;Kolor:biały;Dystrybutor wody:nie;Funkcje dodatkowe - opis cenowy:licowane drzwi;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa klimatyczna:SN, T;Klasa zamrażarki:****;Kolor:biały;Komora świeżości:nie;Licowane drzwi:tak;Liczba agregatów:1;Liczba termostatów:1;Mini barek:nie;Podwójne drzwi chłodziarki:nie;Pojemność użytkowa chłodziarki:104 litry;Pojemność użytkowa chłodziarki:od 101 do 120 litrów;Pojemność użytkowa zamrażarki:17 litrów;Pojemność użytkowa zamrażarki:do 19 litrów;Położenie zamrażarki:wewnątrz;Poziom hałasu:40 dB;Poziom hałasu:40 dB;Roczne zużycie energii:182 kWh;Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki:automatyczny;Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki:ręczny;Sterowanie:mechaniczne;System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki:tak;System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki:nie;Szybkie chłodzenie:nie;Szybkie zamrażanie:nie;Głębokość:59,5 cm;Szerokość:54 cm;Wysokość:83,8 cm;Wyposażenie:1 szuflada na warzywa i owoce, 2 półki szklane w chłodziarce, 3 półki w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie:2 półki szklane, 3 półki w drzwiach, 1 szuflada na warzywa i owoce;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyświetlacz:nie;Zdolność zamrażania:2 kg/24h;Zmiana kierunku otwierania drzwi:tak;Zmiana kierunku otwierania drzwi:tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Lodówka Whirlpool W55VM 1110 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Lodówki. Jego średnia cena wynosi 749,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Whirlpool.

Nieco popularniejszym produktem Whirlpool jest Whirlpool TDLR 60220 . Aktualnie najlepszym produktem marki Whirlpool jest Zamrażarka WHIRLPOOL W55ZM 111 .

Whirlpool jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Lodówki, Lodówki Whirlpool znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Whirlpool w tej kategorii jest Lodówka Whirlpool W7 821O .

Większym zainteresowaniem cieszą się Lodówki MPM. Na przykład Lodówka MPM 46-CJ-02H .

Urządzenia Whirlpool w kategorii Lodówki są średnio droższe niż Lodówki w ogóle.

Aktualnie Whirlpool jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Whirlpool > Lodówki Whirlpool

Fragment opisu producenta: W 1929 roku połączyła się z Nineteen Hundred Washer Company, której nazwę w 1950 roku zmieniono na obecną Whirlpool Co Zobacz więcej o producencie Whirlpool

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: