Lodówka WHIRLPOOL W5 711E

CENA: od 999,00 PLN do 1299,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 11

Chłodziarko-zamrażarka W5 711E W LessFrost Zapobiega gromadzeniu się lodu. W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co znacząco zapobiega gromadzeniu się lodu. Technologia 6-ty Zmysł Oszczędność energii do 30%. Technologia 6-ty Zmysł kontroluje temperaturę w zamrażalniku i gdy jest to konieczne automatycznie zwiększa poziom mrożenia. Oszczędność i ochrona środowiska. Szybkie chłodzenie Szybkie chłodzenie. Temperatura we wnętrzu Twojej lodówki spada natychmiast, gdy wkładasz do niej nowe produkty. Wbudowane czujniki automatycznie dostosowują temperaturę chłodzenia, co zapewnia małe zużycie energii i długotrwałą świeżość. Pojemność 290-310 l Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Lodówka została stworzona tak, aby zapewnić Ci przestrzeń do wygodnego przechowywania żywności i napojów. Klasa energetyczna A+ Zwiększona energooszczędność. Dzięki klasie energetycznej A+, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo wydajne lecz również wysoce energooszczędne. Kolekcja Absolute Skończone piękno. To urządzenie firmy Whirlpool to część naszej kolekcji Absolute, którą charakteryzuje wybitne wzornictwo i dbałość o szczegóły. Ciesz się doskonałą funkcjonalnością i wyjątkową elegancją. System sterowania elektronicznego Perfekcyjna praca. Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie prawidłowych parametrów, a więc doskonałą pracę urządzenia i kontrolę temperatury. Oświetlenie LED Doskonałe oświetlenie. Energooszczędne diody LED rozprowadzają światło równomiernie po komorze lodówki, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć to, czego się szuka. Rodzaj Wolnostojąca Budowa zamrażalnik dolny Pojemność zamrażarki 111 l Pojemność chłodziarki 197 l Rozmrażanie zamrażarki ręczne Rozmrażanie chłodziarki automatyczne Zdolność zamrażania 5 kg/dobę Przechowywanie bez zasilania 24 h Technologia Less Frost Funkcje Alarm podwyższonej temperatury Otwarte drzwi Szybkie chłodzenie Sterowanie elektroniczne Wyświetlacz / Panel Tak Ilość agregatów 1 Poziom hałasu 39 dB Klasa energetyczna A+ Kolor biały Wysokość 176 cm Szerokość 59.5 cm Głębokość 66.3 cm Waga 59 kg

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Lodówki produkt Lodówka WHIRLPOOL W5 711E znajdował się na 15 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 074,40 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Lodówki aktualnie lepiej sprzedaje się Lodówka Beko CSA270K30XPN . Produkt ten jest tańszy o 43,12% od innych w kategorii Lodówki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 1 078,47 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Lodówki znajduje się Lodówka Haier HTTF-406W .

Lodówka WHIRLPOOL W5 711E w rankingu sprzedaży urządzeń marki Whirlpool w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Whirlpool jest Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ARG 590-3 . Aktualnie najlepszym produktem marki Whirlpool jest Zamrażarka WHIRLPOOL W55ZM 111 .

Whirlpool jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Lodówki, Lodówki Whirlpool znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Whirlpool w tej kategorii jest Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ARG 590-3 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Lodówki MPM. Na przykład Lodówka MPM PRODUCT 46-CJ-02 .

Urządzenia Whirlpool w kategorii Lodówki są średnio droższe niż Lodówki w ogóle.

Aktualnie Whirlpool jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Whirlpool > Lodówki Whirlpool

Ustawienie wolnostojące > Lodówki wolnostojące

Typ lodówki Double door (horizontally split) freezer inside > Lodówki Double door (horizontally split) freezer inside

Zamrażalnik z zamrażarnikiem dolnym > Lodówki z zamrażarnikiem dolnym

Fragment opisu producenta: Jej początkowa działalność polegała na produkcji elektrycznych pralek wirnikowych, były to jedne z pierwszych takich urządzeń w stanach Zobacz więcej o producencie Whirlpool

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

Brak ocen

Whirlpool W5 711E W W5 711E W Whirlpool

Aktualizacja: 29/9/2020

Whirlpool W5 711E OX W5 711E OX Whirlpool

Brak ocen

OCENA:

Whirlpool W5 711E W - Raty 30 x 38,30 zł - RATY 0% - Do marca nie płacisz!

Aktualizacja: 29/9/2020

Whirlpool W5 711E OX - Raty 30 x 43,30 zł - RATY 0% - Do marca nie płacisz!

OCENA:

Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 711E W Whirlpool

Aktualizacja: 30/9/2020

Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 711E OX Whirlpool