Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 338 W

Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 338 W

CENA: od 1148,00 PLN do 1376,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

EAN: 8003437861239

KRAJ: Włochy

Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 338 W

Jet Start
Funkcja szybkiego podgrzania komory kuchenki mikrofalowej ułatwi życie wszystkim dla których ważne jest literalne trzymanie się przepisów i pieczenia przez określony czas w stałej temperaturze

Komora XXL
Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.Kuchenka mikrofalowa ma komorę XXL, dzięki której masz dodatkową przestrzeń na swoje kulinarne kreacje.

Dual Crisp
Każdy producent kuchenek mikrofalowych próbuje na różny sposób rozwiązać problem równomiernego ogrzewania potraw. W tym urządzeniu producent zastosował dwa źródła, z których wydostają się mikrofale.

Menu szefa kuchni
100 przepisów w jednym przycisku.Wybierz jeden z 100 gotowych przepisów, a mikrofalówka automatycznie dobierze ustawienia czasu i temperatury gotowania. Dodatkowo dania będą cały czas kontrolowane, żeby się idealnie ugotowały.

Szybkie rozmrażanie w kuchence mikrofalowej
Program szybkiego i równomiernego rozmrażania do bardzo przydatne funkcja, wystarczy ustawić wagę romrażanej potrawy a urządzenie dobierze czas i moc kuchenki tak aby jak najszybciej rozmrozić i jednocześnie nie ugotować potrawy.

Wyświetlacz XXL
Ustaw idealną metodę gotowania dzięki wyświetlaczowi XXL. Kuchenka mikrofalowa Supreme Chef jest wyposażona w największy wyświetlacz tekstowy na rynku, zaprojektowany w celu zapewnienia prostej obsługi podczas gotowania.

Crispfry
Gotuj pysznie chrupiące, idealnie wypieczone potrawy, uzyskując podobną chrupkość jak podczas smażenia na patelni.

Termoobieg
Zachowaj smak.Termoobieg to innowacyjny system konwekcyjny, który zapewnia cyrkulację rozgrzanego powietrza wewnątrz mikrofalówki, sprawiając, że potrawy pozostają wilgotne i soczyste.

Program do wzrostu ciasta drożdżowego
Rewelacyjna funkcja, która w krótkim czasie zapewni szybkie rośnięcie ciasta drożdżowego. Drożdże najszybciej rozmnażają się w temperaturze 30 stopni i dzięki tej funkcji taką temperaturę uzyskasz w swojej kuchence mikrofalowej.

Precision Bake
Przygotuj nawet najtrudniejsze potrawy dzięki funkcji Precision Bake. Niezwykle precyzyjne ustawianie grzania w zakresie co 5°C, aby wybrać perfekcyjną temperaturę do przygotowania każdej potrawy. Idealny do przygotowania ciast.

Funkcja Yogurt
Funkcja gwarantująca optymalne warunki do fermentacji jogurtu. Dzięki niej będziesz cieszyć się jogurtem domowej roboty.

Rozmrażanie chleba
Świeży chleb - kiedy tylko chcesz.Program Bread Defrost umożliwia szybkie rozmrożenie pieczywa w mikrofalówce za dotknięciem jednego przycisku.

Jet grill
Grillowanie bez wysiłku.Program JetGrill umożliwia przyrządzenie wybornych grillowanych potraw w bardzo krótkim czasie.

Funkcja odgrzewanie
Speclana funkcja dzięki której zamiast gotowania będzie można szybko podgrzać potrawę. Przecież większość z nas kuchenki mikrofalowej używa właśnie do podgrzewania a nie gotowania.

Utrzymywanie ciepła
Praktyczne ciepło.Funkcja utrzymywanie ciepła w tej kuchence mikrofalowej Whirlpool gwarantuje, że Twoje potrawy będą ciepłe do 4 godzin i nie będą wysychać, dzięki czemu możesz zjeść posiłek, kiedy chcesz.

Reheat&Defrost
Rozsmakuj się.Funkcja Reheat&Defrost tej kuchenki mikrofalowej Whirlpool pozwala Ci zawsze cieszyć się smakiem świeżo ugotowanego posiłku.

Auto Clean
Autoclean to specjalny program, dzięki któremu wnętrze kuchenki mikrofalowej można wyczyścić w kilka minut. Wystarczy nalać wodę do specjalnego pojemnika, włączyć program Autoclean, a naturalna moc pary zmiękczy wszelkie zabrudzenia w komorze kuchenki. Po zakończeniu programu należy jedynie przetrzeć wnętrze kuchenki miękką ściereczką.

 • Rodzaj urządzenia: Wolnostojące
 • Długość kabla przyłączeniowego (cm): 100
 • Moc przyłączeniowa (W): 2000
 • Kolor: Biel
 • Głębokość (cm): 54.0
 • Funkcja grill: Tak
 • Wysokość (cm): 37.3
 • Talerz obrotowy: Możliwość odłączenia
 • Moc grilla (W): 1200
 • Rodzaj grilla: Element grzewczy
 • Rodzaj wyświetlacza: LED
 • Średnica talerza obrotowego (mm): 360
 • Szerokość (cm): 49.0
 • Pojemność (l): 33
 • Dodatkowy sposób grzania - Grzanie górne/dolne: Tak
 • Sterowanie: Elektroniczny
 • Sposób gotowania: MW-Combi
 • Natężenie (A): 10
 • Dodatkowy sposób grzania - Grill
 • Maksymalna moc mikrofal (W): 900
 • Zegar: Tak
 • Sposób otwierania drzwi: Opuszczany front z uchwytem
 • Dodatkowy sposób grzania - Nawiew: Tak
 • EAN: 8003437861239
 • Otwieranie drzwi: Drop down

MWP338W Whirlpool w rankingach sprzedaży:

Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 338 W to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Kuchenki mikrofalowe. Jego średnia cena wynosi 999,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Whirlpool.

Nieco popularniejszym produktem Whirlpool jest Okap kuchenny do zabudowy Whirlpool - AKR 750 G K . Aktualnie najlepszym produktem marki Whirlpool jest Lodówka WHIRLPOOL W7 921I OX .

Whirlpool jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kuchenki mikrofalowe, Kuchenki mikrofalowe Whirlpool znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Whirlpool w tej kategorii jest Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW440IX .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kuchenki mikrofalowe Samsung. Na przykład Kuchenka mikrofalowa Samsung FG 87 SUB .

Urządzenia Whirlpool w kategorii Kuchenki mikrofalowe są średnio droższe niż Kuchenki mikrofalowe w ogóle.

Aktualnie Whirlpool jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Whirlpool > Kuchenki mikrofalowe Whirlpool

Ustawienie wolnostojące > Kuchenki mikrofalowe wolnostojące

Moc (W) 900W > Kuchenki mikrofalowe 900W

Sposób otwierania drzwi na bok (lewo) > Kuchenki mikrofalowe na bok (lewo)

Sterowanie elektroniczne > Kuchenki mikrofalowe elektroniczne

Fragment opisu producenta:

Wrocławskie zakłady skupiają również Fabrykę chłodnictwa i zmywarek, Centrum Badań i Rozwoju Produktów oraz Regionalne Centrum Dystrybucji

Zobacz więcej o producencie Whirlpool

Podobne produkty: kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL mwp 338 sx kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL mwp 338 sb kuchenka mikrofalowa BEKO mgb25333wg kuchenka mikrofalowa Samsung nq50k3130bt kuchenka indukcyjna Eldom pi100 HIIT

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: