Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 S

Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 S

CENA: od 1449,00 PLN do 1688,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

EAN: 8003437832970

KRAJ: Włochy

Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 S
Klasa energetyczna
Wyjątkowa oszczędność energii.Piekarniki klasy energetycznej A/A+ mają doskonałą efektywność energetyczną, co zapewnia mniejsze zużycie energii oraz niższe rachunki za prąd.

Komora XXL
Przeciętny współczesny piekarnik ma 70 litrów pojemności, nasze piekarniki o pojemności 75 litrów są więc aż o 5 litrów pojemniejsze co pozwala na pieczenie większej ilości produktów jednocześnie.

Technologia 6. Zmysł
Od wielu lat urządzenie marki Whirlpool znane są z technologii 6. Zmysłu. Nasze urządzenie starają się automatycznie dobierać optymalne ustawienie aby idealnie przygotować potrawy. W końcu w przypadku piekarników sterujemy nie tylko temperaturą, ale na przykład źródłem jej emisji (góra, dół), dobór obiegu powietrza (termo obieg) lub dobór ilości pary wodnej.

SmartClean
Łatwe, ekologiczne czyszczenie.Innowacyjna technologia SmartClean umożliwia dokładne i skuteczne wyczyszczenie piekarnika w zaledwie 30 minut bez użycia detergentów. Wystarczy wlać 200 ml wody do wnętrza piekarnika, uruchomić program SmartClean, a następnie przetrzeć drzwi suchą ściereczką.

Klasa energetyczna A+
Przyzwoita oszczędność prądu. Klasa energetyczna A/A+ to już dzisiaj w zasadzie standard w przypadku piekarników, ale nadal cechują się one umiarkowanym zużyciem energii. Mają dobry stosunek efektywności energetycznej do ceny, pamiętajmy, że przy umiarkowanym używaniu piekarnika, kupienie sprzętu z trzema plusami może się nie zwrócić w płaceniu za prąd.

Wymuszony obieg powietrza
Zachowaj smak potraw. Dzięki technologii wymuszonego obiegu gorące powietrze w piekarniku jest równomiernie rozprowadzane wokół potraw, dzięki czemu Twoje potrawy są zawsze soczyste i perfekcyjnie upieczone.

Ready2Cook
Jeśli w przepisie napisano „wstawić do nagrzanego piekarnika” to tego piekarnik nie musisz wcześniej nagrzewać. Nagrzewa się on błyskawicznie do ustawionej temperatury, co pozwala zaoszczędzić nieco czasu.

Cook3
Kiedyś piekarnik miał jedną komorę i można było piec jedną potrawę jednocześnie lub też kilka ale aromaty mogły się mieszać. Później pojawiły się piekarniki z dwoma poziomami oddzielonymi stosunkowo szczelną przegrodę, co pozwalało albo na używanie tylko jednej połówki (mniejszy pobór energii) lub też pieczenie dwóch różnych potraw jednocześnie bez ryzyka mieszania aromatów. Tymczasem nasz system Cook3 to aż trzy niezależne, oddzielone poziomy i możliwość przyrządzania trzech różnych dań jednocześnie.

SoftClosing
Drzwi tego piekarnika mają zawiasy ze spowolnionym domykaniem, dzięki czemu piekarnik zamyka się miękko bez wysiłku. Skoro szuflady z domykiem to już standard w meblach to czemu nie używać podobnych rozwiązań w sprzęcie AGD.

Wzornictwo Absolute
Dzisiejsza nowoczesna kuchnia jest nie tylko funkcjonalna, ale musi przy tym być piękna. Nasze piekarniki z serii Absolute mają perfekcyjnie wykończone fronty i komponują się idealnie z meblami w nowoczesnej kuchni.

Sterowanie elektroniczne
Elektroniczny system regulacji temperatury.

Multifunkcja 16
Wiele metod gotowania.Opcja Multifunkcja 16 to uniwersalne funkcje gotowania zapewniające doskonałe rezultaty, bez względu na przepis.

Wysuwane półki
Płynne wysuwanie.Ten piekarnik Whirlpool dla większej wygody ma łatwo przesuwające się półki.

 • Kontrola czasu: Elektroniczny
 • Zużycie energii w cyklu w trybie z włączonym wentylatorem (kWh): 0.7
 • Długość kabla przyłączeniowego (cm): 90
 • Głębokość (cm): 56.4
 • Prowadnice: Teleskopowa
 • Kod EAN: 8003437832970
 • System samoczyszczący: Hydrolityczny
 • Kolor: Szampański
 • Rodzaj urządzenia: Do zabudowy
 • Sterowanie: Elektroniczny
 • Moc przyłączeniowa (W): 3650
 • Szerokość (cm): 59.5
 • Klasa efektywności energetycznej: A+
 • Rodzaj: Elektryczny
 • Zużycie energii w cyklu w trybie tradycyjnym (kWh): 0.91
 • Wysokość (cm): 59.5
 • Opcje ustawiania czasu: Start and Stop
 • Pojemność użytkowa (l): 73
 • Natężenie (A): 16

AKZM8420S Whirlpool w rankingach sprzedaży:

Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 S to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Piekarniki. Jego średnia cena wynosi 1 594,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Whirlpool.

Nieco popularniejszym produktem Whirlpool jest Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP253SX . Aktualnie najlepszym produktem marki Whirlpool jest Lodówka WHIRLPOOL W7 921I OX .

Whirlpool jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Piekarniki, Piekarniki Whirlpool znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Whirlpool w tej kategorii jest Piekarnik WHIRLPOOL W9IOM24S1H .

Większym zainteresowaniem cieszą się Piekarniki Samsung. Na przykład Piekarnik Samsung Dual Cook NV75N5641RS .

Urządzenia Whirlpool w kategorii Piekarniki są średnio droższe niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Whirlpool jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Whirlpool > Piekarniki Whirlpool

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Efektywność energetyczna A+ > Piekarniki A+

Fragment opisu producenta:

W 2005 roku Whirlpool otworzył nową Fabrykę Kuchenek w swoich zakładach we Wrocławiu

Zobacz więcej o producencie Whirlpool

Podobne produkty: Piekarnik WHIRLPOOL akz9 6230s Whirlpool Piekarnik akp460ix Piekarnik WHIRLPOOL oas kc8v1 blg Piekarnik do zabudowy WHIRLPOOL akzm8420nb Piekarnik do zabudowy WHIRLPOOL akzm8420wh plyta indukcyjna szklano ceramiczna Whirlpool wl b3360 ne plyta indukcyjna szklano ceramiczna Whirlpool smp 9010 c ne ixl plyta gazowa Whirlpool 4 palniki akwl 628 ixl plyta indukcyjna szklano ceramiczna Whirlpool wb b3960 bf plyta indukcyjna szklano ceramiczna Whirlpool wf s9365 bf ixl plyta indukcyjna szklano ceramiczna Whirlpool wb b8360 ne Whirlpool tdlr 70230s Alkomat V-NET AL-6000

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: