TP-LINK TL-PB20000

CENA: od 119,99 PLN do 168,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Powerbank TP-Link TL-PB20000 wyposażony jest w dwa szybkie, inteligentne porty ładowania, które wykrywają podłączone urządzenie i dostosowują do niego moc wyjściową, sięgającą nawet 2,1A. Zastosowanie technologii inteligentnego ładowania TP-Link umożliwia portom automatyczne rozpoznawanie ładowanych produktów i odpowiednie dostosowanie mocy ładowania, w zależności od pojemności baterii danego urządzenia.Korzyści: Bardzo duża pojemność 20000 mAh Pozwala na wielokrotne ładowanie urządzeń (np. 4,8 ładowań iPhone'a XS) Moc 2,1A umożliwia ultraszybkie ponowne naładowanie banku energii Litowo-polimerowa bateria znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania Bank energii i podłączone urządzenia mogą być ładowane jednocześnie...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Powerbanki produkt TP-LINK TL-PB20000 znajdował się na 46 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 130,90 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że TP-LINK TL-PB20000 systematycznie zmniejsza swoją pozycję w zestawieniach sprzedaży w kategorii Powerbanki.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Powerbank Intenso A5200 . Produkt ten jest tańszy o 72,15% od innych w kategorii Powerbanki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 29,48 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Powerbanki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest PowerBank A-Data AP20000D .

TP-LINK TL-PB20000 w rankingu sprzedaży urządzeń marki TP-Link w ogóle aktualnie znajduje się na 84 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem TP-Link jest Access Point TP-Link TL-WA730RE . Aktualnie najlepszym produktem marki TP-Link jest Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA850RE .

TP-Link nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Powerbanki, Powerbanki TP-Link znajdują się dopiero na 27 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki TP-Link w tej kategorii jest Powerbank TP-Link TL-PB2600 2600mAh USB 5V/1A .

Większym zainteresowaniem cieszą się Powerbanki Fresh n Rebel.

Urządzenia TP-Link w kategorii Powerbanki są średnio droższe niż Powerbanki w ogóle.

Aktualnie TP-Link jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent TP-Link > Powerbanki TP-Link

Fragment opisu producenta: Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje również wersje OEM dla innych producentów Zobacz więcej o producencie TP-Link

polecane sklepy

Brak ocen

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: