TP-LINK M7350

CENA: od 337,61 PLN do 400,47 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Obsługa technologii 4G LTE, prędkość pobierania do 150Mb/s, prędkość wysyłania do 50Mb/s Obsługa do 10 połączeń bezprzewodowych jednocześnie Wszystkie praktyczne informacje widoczne na ekranie Bateria o pojemności 2550mAh, działająca do 10 godzin Dwupasmowa sieć bezprzewodowa - pasmo 2,4GHz lub 5GHz do wyboru Wyposażone w gniazdo micro SD, z możliwością użycia kart o pojemności do 32GB Szybsze połączenia, większe możliwości Dzięki sieci najnowszej generacji 4G LTE, M7350 umożliwia pobieranie z prędkością do 150Mb/s, a tym samym oglądanie filmów w jakości HD bez przerw w transmisji, błyskawiczne pobieranie plików i prowadzenie rozmów wideo bez zakłóceń. Łatwe udostępnianie dwupasmowego połączenia bezprzewodowego nawet 10 urządzeniom PDzięki rozwiązaniu Plug and play, wystarczy włożyć kartę SIM 4G, aby utworzyć niezawodny, internetowy hotspot w jednym z dwóch pasm, o prędkości Wi-Fi do 300Mb/s. Połączenie 4G/3G można błyskawicznie udostępniać nawet 10 urządzeniom jednocześnie – tabletom, telefonom komórkowym, laptopom, konsolom do gier i wielu innym. Pomysłowy, mały gadżet do użytku podczas podróży Poręczny i elegancki M7350 doskonale sprawdza się podczas podróży, wyjazdów służbowych, użytku na świeżym powietrzu i do wielu innych zastosowań. Do 10 godzin udostępnionego połączenia 4G Dzięki mocnej baterii o pojemności 2550mAh, M7350 może działać do 10 godzin, pracując na pełnej mocy. Dzięki złączu micro USB baterię można łatwo naładować za pomocą kabla podłączonego do laptopa, ładowarki do smartfona albo dołączonego zasilacza. * Faktyczny czas trwania usługi może różnić się w zależności od warunków. Błyskawiczny podgląd informacji o urządzeniu Intuicyjny wyświetlacz ułatwia kontrolę limitu pobierania/wysyłania danych i zapobiega jego przekraczaniu. Przycisk menu pozwala na szybką zmianę sieci, roamingu danych i pasma częstotliwości. Bezpośrednio na urządzeniu można także zobaczyć hasło i nazwę sieci. Gniazdo micro SD do bezprzewodowego udostępniania Gniazdo micro SD umożliwia łatwe, bezprzewodowe udostępnianie zdjęć, muzyki i wideo - przy użyciu kart o pojemności do 32GB.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt TP-LINK M7350 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 23 miejscu w kategorii Punkty dostępowe Wi-Fi biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 353,87 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Access Poin TP-LINK EAP245 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 222,65 zł, więc TP-LINK M7350 jest droższy od średniej o 80,75%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Punkty dostępowe Wi-Fi to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA850RE .

TP-LINK M7350 w rankingu sprzedaży urządzeń marki TP-Link w ogóle aktualnie znajduje się na 58 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem TP-Link jest Access Poin TP-LINK EAP245 . Aktualnie najlepszym produktem marki TP-Link jest Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA850RE .

TP-Link znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Punkty dostępowe Wi-Fi. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki TP-Link w tej kategorii jest Router 3g TP-LINK Archer MR200 .

Urządzenia TP-Link w kategorii Punkty dostępowe Wi-Fi są średnio tańsze niż Punkty dostępowe Wi-Fi w ogóle.

Aktualnie TP-Link jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent TP-Link > Punkty dostępowe Wi-Fi TP-Link

Standard Wi-Fi 54Mbps 802.11g 2.4GHz > Punkty dostępowe Wi-Fi 54Mbps 802.11g 2.4GHz

Fragment opisu producenta: Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje również wersje OEM dla innych producentów Zobacz więcej o producencie TP-Link

Wynik 1 - 10 z 10

Sortuj według: