Żelazko Bosch TDA 2630

itemprop= Duże zdjęcie

CENA: od 114,82 PLN do 134,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Żelazko TDA 2630 wyposażone w stopę ceramiczna Palladium-glissee z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych, która gwarantuje idealną dystrybucję pary.

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według:

Żelazko Bosch TDA 2630, o mocy 2000 W, ze stopą Palladium glissee (ceramiczna) z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych zapewnia wygodne przesuwanie po tkaninie i skuteczne prasowanie. Spiczasta końcówka stopy ze specjalnym rowkiem ułatwia prasowanie wokół guzików i szwów. Stopa ceramiczna Palladium glissee zapewnia doskonały poślizg przede wszystkim na trudnych do prasowania, gniotących się materiałach. Żelazko automatycznie wyłączy się po 30 sek. jeśli zostanie pozostawione w pozycji poziomej lub przewróci się na bok, oraz po 8 minutach - jeśli zostanie odstawione pionowo. Dzięki temu nie trzeba wracać do domu, by sprawdzić, czy wyłączyłaś żelazko. Potrójny aktywny system antywapienny - funkcja samooczyszczania selfclean, calc'n clean oraz wbudowany system anticalc- zapobiega osadzaniu się kamienia i wypłukuje poszczególne drobiny osadu znajdujące się w żelazku. Konstrukcja żelazka umożliwia prasowanie z wykorzystaniem pary również w płaszczyźnie pionowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość wyprasowania marynarki, żakietu zawieszonych na wieszaku lub zasłon bez konieczności ich ściągania. Żelazko ma także blokadę kapania zabezpieczającą materiał przez niepożądanym wypływem wody przy prasowaniu w niskich temperaturach.

Żelazko Bosch TDA 2630, o mocy 2100 W, ze stopą Palladium glissee (ceramiczna) z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych zapewnia wygodne przesuwanie po tkaninie i skuteczne prasowanie. Spiczasta końcówka stopy ze specjalnym rowkiem ułatwia prasow

Producent Bosch 

Kolor Purple