Piekarnik Siemens HB 655GTS1

CENA: od 2281,99 PLN do 3098,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Piekarnik elektryczny. Stal + czarne szkło. 13 funkcji piekarnika. Funkcja coolStart. Wyświetlacz tekstowy 2,8 cala. 10 programów automatycznych cookControl. Automatyczne szybkie nagrzewanie. Gwarancja: 24 miesiące

Produkt w rankingach sprzedaży:

Piekarnik Siemens HB 655GTS1 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Piekarniki. Jego średnia cena wynosi 2 849,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Siemens.

Nieco popularniejszym produktem Siemens jest Piekarnik Siemens HM676G0S1 . Aktualnie najlepszym produktem marki Siemens jest Filtr Siemens TZ 70003 .

Siemens nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Piekarniki, Piekarniki Siemens znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Siemens w tej kategorii jest Piekarnik Siemens HN678G4S6 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Piekarniki Whirlpool. Na przykład Piekarnik WHIRLPOOL AKZ9 6230S .

Urządzenia Siemens w kategorii Piekarniki są średnio droższe niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Siemens najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Siemens > Piekarniki Siemens

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Fragment opisu producenta: Oferta obejmuje różnorodny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny oraz systemy informatyczne pozwalające lekarzom na bardziej efektywną pracę Zobacz więcej o producencie Siemens

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: