Odkurzacz Sharp SA-VS3001L

Odkurzacz Sharp SA-VS3001L

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Odkurzacz Sharp SA-VS3001L to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jego średnia cena wynosi 540,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Sharp.

Nieco popularniejszym produktem Sharp jest Zmywarka SHARP QW-D41F452I . Aktualnie najlepszym produktem marki Sharp jest Wieża SHARP XL-B510 .

Sharp nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Sharp znajdują się dopiero na 45 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sharp w tej kategorii jest Odkurzacz Sharp SA-VS3001L .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Zanussi. Na przykład Odkurzacz podłogowy Zanussi CompactGo ZANCG20IW .

Urządzenia Sharp w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio droższe niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Sharp najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Sharp > Odkurzacze zwykłe Sharp

Fragment opisu producenta:

Obecnie w ofercie producenta znajdują się telewizory, zestawy audio, odtwarzacze DVD i Blu-ray, projektory, monitory LCD, kopiarki, faksy, kalkulatory, chłodziarko zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, klimatyzatory i oczyszczacze powietrza oraz wspomniane wcześniej baterie słoneczne

Zobacz więcej o producencie Sharp

Podobne produkty: Odkurzacz Eldom os3000b SWING odkurzacz centralny cmset3k COLUMBIAVAC odkurzacz centralny COLUMBIAVAC cv12sn odkurzacz centralny cv12s COLUMBIAVAC

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: