Robot sprzątający Roborock S5 Max

CENA: od 1640,00 PLN do 1909,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 15

EAN: 6970995781922 6970995781939

KRAJ: Chiny

Roborock S5 Max zaprojektowano z myślą o bezproblemowym i zautomatyzowanym czyszczeniu. Urządzenie posiada pojemny zbiornik na wodę, technologię mapowania laserowego LDS oraz wysoką siłę zasysającą.. Czas pracy urządzenia to około 120 minut. Algorytmy adaptacyjne obliczają najbardziej wydajną trasę czyszczenia, a poziom pokrycia wynosi 200m². Pojemność zbiornika na wodę to 290ml. Konstrukcja nacisku głowicy mopującej na podłogę zapewnia doskonałe efekty - całość można bardzo szybko i łatwo zainstalować lub usunąć, bez konieczności odwracania robota. Ustal tryb sprzątania, moc ssania, obszary sprzątania oraz strefy. Zaplanuj czyszczenie w określonych pokojach, o różnych porach, w różnych dniach. Za pomocą wirtualnych ścian w aplikacji, zaplanuj gdzie robot ma nie mieć dostępu z zamontowaną głowicą mopującą. To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Robot skanuję pomieszczenia przy prędkości 300 obrotów na minutę w celu stworzenia mapy sprzątania w czasie rzeczywistym. Laserowa technologia LDS jest najinteligentniejszą metodą poruszania się robotów sprzątających. S5 Max automatycznie powraca do stacji ładującej, gdy poziom akumulatora osiągnie poziom poniżej 20%. Inteligentnie szacuje moc potrzebną do sprzątnięcia pozostałego obszaru, automatycznie powraca do stacji i wznawia pracę w miejscu gdzie skończył swoją pracę. Urządzenie wyposażone jest w wiele czujników, które między innymi odpowiadają za nie uderzanie urządzenia w meble oraz uniemożliwiają spadek ze schodów. Robot pokonuje dwu centymetrowe progi, przy czym wjazd na dywan - na którym zwiększa swoją moc ssącą - nie stanowi dla niego problemu. . Funkcja: Odkurzanie i mopowanie Zbiornik na wodę: 290ml Łączność: Wi-Fi Pojemność pojemnika na brud: 460ml Czas pracy: do 120 minut Czas ładowania: 180 minut Aplikacja: TAK Wymiary: średnica: 350 mm / wysokość: 965 mm

ROBOROCKS5MAX Roborock w rankingach sprzedaży:

Robot sprzątający Roborock S5 Max znajduje się na 2 miejscu wśród wszystkich Odkurzacze automatyczne (roboty) i na 1 miejscu wśród Odkurzacze automatyczne (roboty) Roborock. Jego średnia cena wynosi 1 672,50 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Odkurzacze automatyczne (roboty) aktualnie najlepiej sprzedaje się Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot . Aktualnie Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot jest do nabycia w sklepach w cenie około 1 033,55 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 13,55% niższa niż inne podobne produkty.

Robot sprzątający Roborock S5 Max w rankingu sprzedaży urządzeń marki Roborock w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Roborock znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Odkurzacze automatyczne (roboty). Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Roborock w tej kategorii jest Robot sprzątający Roborock S5 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze automatyczne (roboty) Xiaomi. Na przykład Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot .

Urządzenia Roborock w kategorii Odkurzacze automatyczne (roboty) są średnio droższe niż Odkurzacze automatyczne (roboty) w ogóle.

Aktualnie Roborock najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Wynik 1 - 10 z 10

Sortuj według:

Brak ocen

Xiaomi Roborock S5 Max White - Oficjalna Polska Dystrybucja -...

Aktualizacja: 8/12/2021

Xiaomi Roborock S5 Max Black - Oficjalna Polska Dystrybucja - Polska Gwarancja

Brak ocen

OCENA:

Robot sprzątający ROBOROCK S5 Max Biały

Aktualizacja: 8/12/2021

Robot sprzątający ROBOROCK S5 Max Czarny

Brak ocen

S5 Max Czarny Robot odkurzający ROBOROCK Dom i ogród > Sprzęt AGD...

Aktualizacja: 7/12/2021

S5 Max Biały Robot odkurzający ROBOROCK Dom i ogród > Sprzęt AGD > Odkurzacze

OCENA:

Roborock S5 MAX (czarny) - Produkt z autoryzowanej dystrybucji....

Aktualizacja: 7/12/2021

Roborock S5 MAX (biały) - Produkt z autoryzowanej dystrybucji. Gwarancja oficjalnego dystrybutora. - Kup na Raty - RRSO 0%

Brak ocen

Robot sprzątający Roborock S5 Max Black ROBOROCK

Aktualizacja: 8/12/2021

Robot sprzątający Roborock S5 Max White ROBOROCK