Lokówka REMINGTON CI6325

CENA: od 104,99 PLN do 138,26 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Lokówka Pro Soft Curl Szukasz idealnego urządzenia do tworzenia naturalnie wyglądających delikatnych loków? Nie musisz dłużej szukać! Lokówka Pro Soft Curls posiada antystatyczną powłokę ceramiczną, dzięki której stworzysz niezwykle gładkie loki, które utrzymają się przez długi czas.Regulacja temperaturyDzięki możliwości regulacji ustawień temperatury, Remington daje Ci kontrolę nad temperaturą, dzięki czemu możesz wybrać idealne ustawienie dla Twoich włosów. W przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych lub cienkich należy stosować niskie ustawienia temperatury, średni zakres temperatur jest przeznaczony dla włosów normalnych, natomiast najwyższe temperatury można stosować w przypadku włosów szorstkich, grubych i etnicznych.4 x ochrona dla bardziej lśniących i nie elektryzujących się włosów:- Powłoka ceramiczna- Powłoka antystatyczna- Turmalin odpowiadający za jonizację- Gładka powierzchnia

Produkt w rankingach sprzedaży:

Lokówka REMINGTON CI6325 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice. Jego średnia cena wynosi 115,36 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Remington.

Nieco popularniejszym produktem Remington jest Suszarka do włosów Remington Air3D D7777 . Aktualnie najlepszym produktem marki Remington jest Prostownica REMINGTON S8590 .

Remington znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Remington w tej kategorii jest Prostownica REMINGTON S7710 .

Urządzenia Remington w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice są średnio tańsze niż Lokówki, karbownice, prostownice w ogóle.

Aktualnie Remington jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: