Pralka Ravanson XPB72-LP

CENA: od 349,00 PLN do 439,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Pralko-wirówka w kolorze białym, o pojemności wsadu pralki 4.2 kg, wirówki 3 kg, z grawitacyjnym systemem odprowadzania wody oraz z prędkością wirowania 800 obr./min.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Pralka Ravanson XPB72-LP znajduje się na 9 miejscu wśród wszystkich Pralki ładowane od góry i na 2 miejscu wśród Pralki ładowane od góry Ravanson. Jego średnia cena wynosi 353,58 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Pralki ładowane od góry aktualnie lepiej sprzedaje się Whirlpool TDLR 70210 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 099,00 zł i jest ona wyższa o 47,50% od średniej ceny w kategorii Pralki ładowane od góry.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Pralki ładowane od góry to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Pralka Indesit BTW A51052 (PL) .

Pralka Ravanson XPB72-LP w rankingu sprzedaży urządzeń marki Ravanson w ogóle aktualnie znajduje się na 16 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Ravanson jest Wentylator RAVANSON WT-7033 Inox . Aktualnie najlepszym produktem marki Ravanson jest Płyta wolnostojąca Ravanson K 02T .

Ravanson jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Pralki ładowane od góry, Pralki ładowane od góry Ravanson znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Ravanson w tej kategorii jest Pralka Ravanson XPB72-LP .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralki ładowane od góry Candy. Na przykład Pralka Candy CST 360L-S .

Urządzenia Ravanson w kategorii Pralki ładowane od góry są średnio tańsze niż Pralki ładowane od góry w ogóle.

Aktualnie Ravanson najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: