Elektryczna hulajnoga PRIME3 EES21

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

EES21 Prime3 w rankingach sprzedaży:

Elektryczna hulajnoga PRIME3 EES21 znajduje się na 15 miejscu wśród wszystkich Hulajnogi i na 1 miejscu wśród Hulajnogi Prime3. Jego średnia cena wynosi 699,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Yvolution Hulajnoga Fliker Air A1 . Aktualnie Yvolution Hulajnoga Fliker Air A1 jest do nabycia w sklepach w cenie około 250,97 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 57,35% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Hulajnogi znajduje się Hulajnoga składana Lionelo Luca z amortyzatorem .

Elektryczna hulajnoga PRIME3 EES21 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Prime3 w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Prime3 jest Czajnik elektryczny PRIME3 SEK51GL . Aktualnie najlepszym produktem marki Prime3 jest Odkurzacz bezworkowy cyklonowy PRIME3 SVC11 .

Prime3 nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Hulajnogi, Hulajnogi Prime3 znajdują się dopiero na 25 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Prime3 w tej kategorii jest Elektryczna hulajnoga PRIME3 EES21 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Hulajnogi Signa.

Urządzenia Prime3 w kategorii Hulajnogi są średnio droższe niż Hulajnogi w ogóle.

Producent Prime3 > Hulajnogi Prime3

Podobne produkty: Czajnik PRIME3 sek41 Maszynka do mielenia PRIME3 smm11 Yvolution Hulajnoga fliker air a1 Yvolution Hulajnoga fliker air a3 Hulajnoga elektryczna fast wheels pro Elektryczna hulajnoga SKYMASTER astroo Elektryczna hulajnoga SKYMASTER hoola moonster Elektryczna hulajnoga SKYMASTER skyme Hulajnoga 3 kolowa milly mally magic Hulajnoga elektryczna XIAOMI mijia 365 pro Hulajnoga elektryczna MANTA mes806 Katana

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: