Komputer Rowerowy Polar M460 HR

CENA: od 899,00 PLN do 899,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Komputer Rowerowy Polar M460 HR Długość pracy (wbudowany akumulator):70 godzin;Czytnik kart pamięci:nie;Języki nawigacji głosowej do wyboru:nie dotyczy;Języki sterowania głosowego do wyboru:nie dotyczy;Dożywotnia aktualizacja map:nie;Dodatkowe opcje:antyodblaskowy ekran, IPX7 klasa wodoszczelności, pomiar czasu, prędkości i odległości do celu podróży;Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:czarny;Komunikaty TMC/RDS:nie;Interfejs po polsku:tak;Nawigacja głosowa:nie;Planowanie drogi:nie dotyczy;Profile tras:dla rowerzystów;Przekątna wyświetlacza:2,3 cala;Rozdzielczość ekranu:240 x 320 pikseli;Kontrola:dotykowe poprzez wyświetlacz, przyciski;Kontrola głosowa (komendy):nie;Transmiter FM:nie;Waga:50 g;Wizualizacja mapy:dwuwymiarowa;Wydawca mapy:OpenStreetMap;Rozmiary (szer. x. wys. x. głęb.):34,65 x 34,65 mm;Wyposażenie:czujnik tętna, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna, uchwyt montażowy;Zainstalowane mapy:Brak;Zasilanie:akumulator litowo-jonowy;Gniazdo USB:tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Komputer Rowerowy Polar M460 HR cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 35 miejscu w kategorii Liczniki rowerowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 769,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Liczniki rowerowe aktualnie lepiej sprzedaje się Licznik rowerowy z pulsometrem Sigma ROX 8.1 . Produkt ten jest tańszy o 9,21% od innych w kategorii Liczniki rowerowe a jego aktualna uśredniona cena wynosi 419,00 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Liczniki rowerowe znajduje się Licznik rowerowy Sigma BC1200 .

Komputer Rowerowy Polar M460 HR w rankingu sprzedaży urządzeń marki Polar w ogóle aktualnie znajduje się na 17 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Polar jest Monitor aktywności, opaska Polar Loop . Aktualnie najlepszym produktem marki Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H10 .

Polar jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Liczniki rowerowe, Liczniki rowerowe Polar znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Polar w tej kategorii jest Komputer rowerowy z GPS Polar M450 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Liczniki rowerowe Atech.

Urządzenia Polar w kategorii Liczniki rowerowe są średnio tańsze niż Liczniki rowerowe w ogóle.

Aktualnie Polar najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Polar > Liczniki rowerowe Polar

Podobne produkty: komputer rowerowy Polar m460 fotelik rowerowy Bellelli pepe clamp mocowany do bagaznika roweru fotelik rowerowy Bellelli mr fox relax mocowany do ramy roweru odchylany licznik rowerowy z pulsometrem Sigma rox 7.0 licznik rowerowy Meilan m3 mini licznik rowerowy sigma bc1200wl licznik rowerowy Meilan m4

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: