Garmin Edge 130 HR Bundle

CENA: od 819,00 PLN do 819,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Garmin Edge 130 HR Bundle Nawigacja Garmin to wytrzymały, niewielki licznik rowerowy GPS posiada wszystko, co jest Ci potrzebne do nawigacji podczas jazdy, monitorowania statystyk i pozostania w kontakcie z bliskimi. Na tym jednak nie koniec. Wszystko zamknięte jest w kompaktowym urządzeniu, które towarzyszy Ci, nie będąc jednocześnie zbędnym ciężarem. Bez względu na to, czy jedziesz po wąskiej, leśnej ścieżce, bezkresnych drogach, czy ulicach miasta, urządzenie Edge 130 jest zawsze doskonałym partnerem do jazdy. Dzięki 1.8-calowemu monochromatycznemu wyświetlaczowi Memory in Pixel (MIP) ekran będzie w pełni czytelny, nawet jeżeli jeździsz w pełnym słońcu, które sprawia, że ekrany smartfonów są nieczytelne. Interfejs z pięcioma przyciskami jest prosty w obsłudze, a wyświetlacz można dostosować tak, aby pokazywał do 8 pól danych na każdym ekranie. Niech nie zmylą Cię niewielkie rozmiary tego urządzenia — licznik Edge 130 jest wyposażony w dodatkowe funkcje, a jego bateria po naładowaniu działa nawet do 15 godzin....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Garmin Edge 130 HR Bundle cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 50 miejscu w kategorii Liczniki rowerowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 229,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Garmin Edge Touring . Średnia cena tego produktu w sklepach to 749,00 zł i jest ona wyższa o 46,70% od średniej ceny w kategorii Liczniki rowerowe.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Liczniki rowerowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Licznik rowerowy Sigma BC1200 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Garmin.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Garmin Edge Touring . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Liczniki rowerowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Nawigacja GPS Garmin Edge 1030 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Liczniki rowerowe Sigma. Na przykład Licznik rowerowy przewodowy Sigma Pure 1 .

Urządzenia Garmin w kategorii Liczniki rowerowe są średnio droższe niż Liczniki rowerowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Liczniki rowerowe Garmin

Podobne produkty: Garmin edge 130 MTB Bundle Garmin edge 130

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

OCENA:

Nawigacja GARMIN Edge 130 HR Bundle

Aktualizacja: 23/11/2020