Suszarka PHILIPS BHD003/00

CENA: od 43,00 PLN do 59,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Suszarka do włosów BHD003/00 Moc 1400 W umożliwia szybkie i delikatne suszenieTa suszarka do włosów o mocy 1400 W generuje strumień powietrza o optymalnym natężeniu oraz delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami.2 wygodne ustawienia prędkości umożliwiają delikatne suszenieSuszarka oferuje 2 zaprogramowane kombinacje temperatury i siły nadmuchu, które pozwalają szybko i łatwo uzyskać doskonałą fryzurę.Składany uchwyt ułatwia przechowywanieSuszarka ma składany uchwyt, dzięki czemu można ją łatwo schować lub zabrać ze sobą w każdą podróż.Wąski koncentrator zapewnia intensywny nadmuch powietrzaKoncentrator skupia nadmuch powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. To umożliwia lepsze wprowadzanie ostatnich poprawek lub bardziej precyzyjne modelowanie w celu wykończenia fryzury.Kompaktowa konstrukcja zapewnia wygodną obsługęTa kompaktowa i ergonomiczna suszarka wykorzystuje pomysłowe, nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu jest lekka i łatwa w użyciu, a jednocześnie tak mała, że można ją przechowywać niemal wszędzie.2 lata ogólnoświatowej gwarancjiPrzewód o długości 1,8 m zapewnia dużą elastyczność

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Suszarki do włosów produkt Suszarka PHILIPS BHD003/00 znajdował się na 5 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 42,35 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Susz.-lokówka REMINGTON AS 7051 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 121,08 zł, więc Suszarka PHILIPS BHD003/00 jest tańszy od średniej o 11,63%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Suszarki do włosów to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Suszarka do włosów Philips HP8232/00 .

Suszarka PHILIPS BHD003/00 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Philips w ogóle aktualnie znajduje się na 42 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Trymer QP 6520/20 Philips . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Odkamieniacz Saeco CA6700 250ml .

Philips znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Suszarki do włosów. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Suszarka PHILIPS BHC010/10 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Suszarki do włosów Remington. Na przykład Remington Your Style D5219 .

Urządzenia Philips w kategorii Suszarki do włosów są średnio tańsze niż Suszarki do włosów w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Philips > Suszarki do włosów Philips

Fragment opisu producenta: Philips od lat broni swoją silną pozycję na rynku płaskich telewizorów, golarek i urządzeń do pielęgnacji osobistej, drobnego sprzętu AGD oraz multimedialnych urządzeń przenośnych Zobacz więcej o producencie Philips

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: