Lustrzanka cyfrowa Pentax K3

CENA: od 7199,00 PLN do 11298,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 14

ENTAX K-3 Mark III wyposażony jest w wizjer optyczny o 100% polu widzenia i powiększeniu 1,05x. Szklany pryzmat o wysokim współczynniku załamania światła zapewnia dużą odległość od oka, zapewniając jednocześnie szerokie pole widzenia odpowiadające pełnoklatkowej lustrzance formatu 35 mm. Dzięki zastosowaniu elementu optycznego korygującego zniekształcenia i optymalizacji powłok soczewek, wizjer zapewnia wyraźny i realistyczny obraz bez zniekształceń. Jasność została poprawiona o niemal 10 procent w porównaniu do wizjera PENTAX K-3 II. Matówka Natural Bright Matte III pozwala na wygodne ręczne ustawianie ostrości i wspiera korzyści wynikające z używania wizjera do kadrowania obiektu, z wiernym odwzorowaniem efektu bokeh na obrazie. Dodatkowo przejrzysty wyświetlacz pokazuje szeroki zakres danych operacyjnych w okienku wizjera i pozwala na bezpośredni podgląd ważnych parametrów podczas fotografowania. Podkreśla to znaczenie tego niezbędnego komponentu aparatu dla kompozycji obrazu. Dzięki dużemu wizjerowi pryzmatycznemu w aparacie PENTAX K-3 Mark III, fotograf ma wszystko w zasięgu wzroku bez konieczności odrywania aparatu od oka w kluczowym momencie. Zastosowany w PENTAX K-3 Mark III czujnik BSI o efektywnej rozdzielczości ok. 25,73 megapiksela w połączeniu z silnikiem obrazowania PRIME V i nowo zaprojektowaną jednostką akceleratora zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Dodatkowo, pozbawiony optycznego filtra AA (antyaliasingowego) aparat zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość i ostry obraz. Udoskonalona konstrukcja nie tylko rozszerza zakres dynamiki, ale także ogranicza szumy, jednocześnie oferując bardzo wysoką szczytową czułość ISO 1 600 000. Kiedy 15 lat temu po raz pierwszy firma PENTAX zastosowała elekrtromagnetyczny system redukcji drgań Shake Reduction w lustrzance K100, technologia ta nie była początkowo traktowana bardzo poważnie i była powszechnie niedoceniana. Jednak obecnie systemy stabilizacji obrazu w body (IBIS) są cenione za wysoką efektywność i nie powinno ich zabraknąć w żadnej nowoczesnej, wydajnej lustrzance. W PENTAX K-3 Mark III system redukcji wstrząsów pełni szereg różnych funkcji....

K3 Pentax w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 25 miejscu w kategorii Lustrzanki cyfrowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Pentax znajduje się na miejscu 3. Jego średnia cena wynosi 4 000,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Lustrzanki cyfrowe aktualnie lepiej sprzedaje się Lustrzanka cyfrowa Canon EOS 6D . Średnia cena tego produktu w sklepach to 2 999,00 zł i jest ona niższa o 6,77% od średniej ceny w kategorii Lustrzanki cyfrowe.

W ostatnim czasie w kategorii Lustrzanki cyfrowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Lustrzanka cyfrowa Canon EOS 2000D .

Lustrzanka cyfrowa Pentax K3 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Pentax w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Pentax jest Lustrzanka cyfrowa Pentax K1 . Aktualnie najlepszym produktem marki Pentax jest Bateria Pentax D-Li92 .

Pentax znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Lustrzanki cyfrowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Pentax w tej kategorii jest Lustrzanka cyfrowa Pentax K-5 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Lustrzanki cyfrowe Nikon. Na przykład Lustrzanka cyfrowa Nikon D7500 .

Urządzenia Pentax w kategorii Lustrzanki cyfrowe są średnio droższe niż Lustrzanki cyfrowe w ogóle.

Aktualnie Pentax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Pentax > Lustrzanki cyfrowe Pentax

Kolor czarny > Lustrzanki cyfrowe czarny

Fragment opisu producenta:

W 1934 roku firma produkowała obiektywy do aparatów takich firm jak Minolta i Konica

Zobacz więcej o producencie Pentax

Podobne produkty: Lustrzanka cyfrowa Pentax k3 ii Lustrzanka cyfrowa Pentax k 5ii Lustrzanka cyfrowa Sony alpha 77 ii Lustrzanka cyfrowa Canon EOS 750d Lustrzanka cyfrowa Canon eos 5ds

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według:

OCENA:

Aparat cyfrowy Pentax K-3 III body czarny - Zapytaj o Mega Ofertę!...

Aktualizacja: 23/7/2024

Aparat cyfrowy Pentax K-3 III body srebrny - Zapytaj o Mega Ofertę! (w magazynie!) - Dostawa GRATIS!
Aparat cyfrowy Pentax K-3 III body Monochrom - Zapytaj o Mega Ofertę! (w magazynie!) - Dostawa GRATIS!
Aparat cyfrowy Pentax K-3 III body + ob. 18-135 mm - Dostawa GRATIS!

OCENA:

Pentax K-3 III Body (czarny)

Aktualizacja: 23/7/2024

Pentax K-3 III Body (srebrny)
Pentax K-3 III Monochrome Body + Pentax DA 50mm f/1,8 SMC
Pentax K-3 III + DA 18-135 WR

Brak ocen

Pentax K-3 III Czarny + torba K-3 III (czarny) + torba Pentax

Aktualizacja: 23/7/2024

Pentax K-3 III Srebrny + torba K-3 III (srebrny) Pentax

OCENA:

Pentax K-3 III Czarny + torba - Kup na Raty - RRSO 0%

Aktualizacja: 22/7/2024

Pentax K-3 III Srebrny + torba - Kup na Raty - RRSO 0%

OCENA:

Aparat PENTAX K-3 Mark III Czarny

Aktualizacja: 23/7/2024

Aparat PENTAX K-3 Mark III Srebrny