Fotografia

W tym dziale porównasz ceny sprzętu fotograficznego. Wybierz kategorię ze spisu po lewej stronie lub wpisz w polu "czego szukasz" nazwę produktu, który Cię interesuje. Prezentujemy aparaty analogowe, cyfrowe, szeroki wybór lustrzanek cyfrowych, znajdziesz tu również akcesoria fotograficzne. Ułatwieniem może być wybór producenta w opcjach dodatkowych, a także możliwość określenia zakresu cen.

Fotografia - wszystkie kategorie

Polecamy aparaty fotograficzne

Aktualności / Poradniki

Nadaj swoim zdjęciom jeszcze głębszy wyraz artystyczny, dzięki druku na płótnie i ozdób mieszkanie w wyjątkowy sposób

W dobie smartfonów robimy mnóstwo fotografii, które często zalegają na wirtualnych i komputerowych dyskach. Wywoływanie zdjęć nie jest już takie modne, gdy mamy do dyspozycji e-ramki czy ekrany sprzętu multimedialnego. Jednak te szczególnie udane i godne zapamiętania chwile warto wyróżnić w sposób tradycyjny i nietuzinkowy zarazem, a mianowicie wybierając druk własnych zdjęć na płótnie. Wszak elektronika nie ma w sobie tej niepowtarzalnej, romantycznej czy autentycznej nuty. Dlaczego warto wybrać taką formę ekspozycji i jakie ma ona zalety? Przekonajmy się!

Zamiast goździka i rajstop – pomysły na prezent od serca na Dzień Kobiet

W czasach PRL-u goździki i rajstopy były standardowym prezentem z okazji Dnia Kobiet ze względu na skromny asortyment sklepowy. Obecnie mamy znacznie więcej możliwości, aby podarować żonie, mamie, dziewczynie czy siostrze upominek, który z pewnością przypadnie jej do gustu. Poniżej kilka propozycji dla niezdecydowanych.