Fotografia

W tym dziale porównasz ceny sprzętu fotograficznego. Wybierz kategorię ze spisu po lewej stronie lub wpisz w polu "czego szukasz" nazwę produktu, który Cię interesuje. Prezentujemy aparaty analogowe, cyfrowe, szeroki wybór lustrzanek cyfrowych, znajdziesz tu również akcesoria fotograficzne. Ułatwieniem może być wybór producenta w opcjach dodatkowych, a także możliwość określenia zakresu cen.

Fotografia - wszystkie kategorie

Polecamy aparaty fotograficzne

Aktualności / Poradniki

Ponadczasowa pamiątka I Komunii Świętej. Inspirujemy.

Pierwsza Komunia Święta to wzruszająca uroczystość. Dziecko po raz pierwszy tak świadomie przystępuje do sakramentu ubrane w śnieżnobiałą albę. Po ceremonii następuje przyjęcie komunijne, w którym bierze udział najbliższa rodzina. Co podarować dziecku z tej okazji? Poznaj nasze propozycje na ponadczasową pamiątkę.

Pomysły na świąteczny prezent bez wychodzenia z domu

Nastały czasy, w których każdy się spieszy, a wszelkie potrzeby muszą być zaspokajane szybko, tu i teraz. Na szczęście naprzeciw oczekiwaniom wychodzą specjaliści z wielu branż, oferując błyskawiczną realizację zakupów bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z tej możliwości i przygotuj prezenty dla najbliższych, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu. Oto najciekawsze pomysły.

Fotoksiążka dla przyjaciółki - jak zrobić taki prezent?

Posiadanie przyjaciół jest dziś ogromnym skarbem i niezależnie od tego, jak długo się znacie, jak często możecie spotykać się i rozmawiać, warto doceniać tę relację i celebrować ją prezentami. Jeśli ty i twoja przyjaciółka macie za sobą mnóstwo wspaniałych, wspólnych chwil i wspomnień, warto przygotować dla niej prezent w postaci fotoksiążki.

Zdjęcie do wywołania – ile powinno mieć pikseli?

Piksele to elementy obrazu wyświetlanego na ekranach np. telewizorów, telefonów, monitorów komputerowych, ale również odnoszą się do druku. Mają postać małych kwadracików, prostokątów lub trójkątów w jednolitym kolorze. Najczęściej używa się ich w kontekście rozdzielczości.

Nadaj swoim zdjęciom jeszcze głębszy wyraz artystyczny, dzięki druku na płótnie i ozdób mieszkanie w wyjątkowy sposób

W dobie smartfonów robimy mnóstwo fotografii, które często zalegają na wirtualnych i komputerowych dyskach. Wywoływanie zdjęć nie jest już takie modne, gdy mamy do dyspozycji e-ramki czy ekrany sprzętu multimedialnego. Jednak te szczególnie udane i godne zapamiętania chwile warto wyróżnić w sposób tradycyjny i nietuzinkowy zarazem, a mianowicie wybierając druk własnych zdjęć na płótnie. Wszak elektronika nie ma w sobie tej niepowtarzalnej, romantycznej czy autentycznej nuty. Dlaczego warto wybrać taką formę ekspozycji i jakie ma ona zalety? Przekonajmy się!

Zamiast goździka i rajstop – pomysły na prezent od serca na Dzień Kobiet

W czasach PRL-u goździki i rajstopy były standardowym prezentem z okazji Dnia Kobiet ze względu na skromny asortyment sklepowy. Obecnie mamy znacznie więcej możliwości, aby podarować żonie, mamie, dziewczynie czy siostrze upominek, który z pewnością przypadnie jej do gustu. Poniżej kilka propozycji dla niezdecydowanych.

Polecamy nowe produkty z kategorii