Gra PC Need for Speed

CENA: od 59,00 PLN do 199,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

EAN: 5030944122471

KRAJ: Wielka Brytania

w need for speed heat prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca. za dnia bierz udział w speedhunter showdown, serii legalnych zawodów, w których możesz zarobić środki na modyfikowanie swojej floty samochodów. kiedy twoja fura będzie już idealnie dopieszczona, podkręć tempo w nocy. wkrocz do świata nielegalnych wyścigów ulicznych ze swoją zgraną ekipą, ale uważaj – nieuczciwi gliniarze już czekają. wykorzystuj okazje, pokonuj przeciwników, by zwiększać swoją reputację i ryzykuj wszystko dla podziemnej chwały.

NEEDFORSPEED Electronic Arts w rankingach sprzedaży:

Gra PC Need for Speed znajduje się na 13 miejscu wśród wszystkich Gry PC i na 1 miejscu wśród Gry PC Electronic Arts. Jego średnia cena wynosi 77,36 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się LEGO Przygoda Gra Wideo . LEGO Przygoda Gra Wideo można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 54,29 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Gry PC to 38,45 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 41,20%.

W ostatnim czasie w kategorii Gry PC największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Gra PC The Sims 4 .

Gra PC Need for Speed w rankingu sprzedaży urządzeń marki Electronic Arts w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Electronic Arts jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Gry PC, Gry PC Electronic Arts znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Electronic Arts w tej kategorii jest Gra PC Need for Speed .

Większym zainteresowaniem cieszą się Gry PC Lego. Na przykład LEGO Przygoda Gra Wideo .

Urządzenia Electronic Arts w kategorii Gry PC są średnio tańsze niż Gry PC w ogóle.

Aktualnie Electronic Arts najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Electronic Arts > Gry PC Electronic Arts

Podobne produkty: Gra PC fifa 15 Gra PC fifa 14 Gra PS4 need for speed payback edycja deluxe Gra PS4 need for speed payback dumel discovery Gra kalambury pensilly DD 20019 Gra reset 30 Galakta gra planszowa talisman magia i miecz wilkolak gra erotyczna spelnione fantazje Gra PC Knights Of The Temple 2: Czas Demonow

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według:

OCENA:

Need for Speed, ESD Darmowy odbiór w 26 miastach!

Aktualizacja: 4/7/2022

Need for Speed Darmowy odbiór w 26 miastach!

OCENA:

Need For Speed: Heat Gra PC

Aktualizacja: 3/7/2022