Wideorejestrator NAVITEL R1050

CENA: od 399,00 PLN do 399,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Informacje o fotoradarach, ostrzeganie o istniejących ograniczeniach prędkości. Cyfrowy prędkościomierz, kontrola prędkości pojazdu podczas każdej podróży, prezentowana bezpośrednio na wyświetlaczu. Aplikacja Navitel DVR Center, połącz swoją kamerę ze smartfonem, dostosuj ustawienia i udostępniaj nagrane filmy. Aplikacja umożliwia odtwarzanie wideo na ekranie urządzenia mobilnego w czasie rzeczywistym. Optyka wysokiej jakości, wyraźne i szczegółowe filmy niezależnie od warunków oświetleniowych. Magnetyczny uchwyt, łatwa instalacja i obrót urządzenia o 360°. Bonus w postaci licencji. Klucz licencyjny z mapami 47 krajów Europy, na okres 12 miesięcy w aplikacji Navitel Navigator....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 21 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy a biorąc pod uwagę tylko produkty Navitel znajduje się na miejscu 6. Jego średnia cena wynosi 380,50 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Kamera samochodowa Viofo A119 v2 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 537,21 zł i jest ona wyższa o 59,53% od średniej ceny w kategorii Rejestratory jazdy.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Rejestratory jazdy znajduje się Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator NAVITEL R1050 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Navitel w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Navitel jest Wideorejestrator NAVITEL R300 . Aktualnie najlepszym produktem marki Navitel jest Rejestrator jazdy Navitel R600 .

Navitel znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Navitel w tej kategorii jest Rejestrator jazdy Navitel R600 .

Urządzenia Navitel w kategorii Rejestratory jazdy są średnio tańsze niż Rejestratory jazdy w ogóle.

Aktualnie Navitel jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Navitel > Rejestratory jazdy Navitel

Podobne produkty: Wideorejestrator NAVITEL r650 nv Wideorejestrator NAVITEL mr150 NV Wideorejestrator BML dcam4 Wideorejestrator MIO mivue 731

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: