Maszyna do szycia Łucznik 2014 EWA

Maszyna do szycia Łucznik 2014 EWA

CENA: od 439,00 PLN do 586,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 11

EAN: 5902022181017

KRAJ: Polska

Maszyna do szycia z 22 ilościami ściegów, płynną regulacją długości ściegu, chwytaczem wahadłowym, funkcją przyszywania guzików oraz szyciem wstecz.

Maszyna do szycia Łucznik 2014 EWA Automatyczne nawlekanie igły:nie;Chwytacz nitki:wahadłowy;Funkcje dodatkowe:4-etapowe obrzucanie dziurki, automatyczne wyłączenie po nawinięciu nitki na szpulkę, auto nawijacz szpuleczki, regulacja naprężenia nici, system IDT, wbudowane oświetlenie, wolne ramię, wysokie podnoszenie stopki;Funkcje szycia:haftowanie, niewidoczne podszywanie brzegu, obrębianie tkaniny, obszywanie dziurki guzika, pikowanie, przyszywanie aplikacji, przyszywanie guzika, reperacja tkaniny, szycie bielizny, szycie materiałów elastycznych, wszywanie gumy, wszywanie zamka błyskawicznego, wykańczanie brzegów, wzmocnienie tkaniny, zszywanie tkaniny;Funkcje szycia:haftowanie, obrębianie tkaniny, obszywanie dziurki guzika, przyszywanie aplikacji, przyszywanie guzika, wszywanie gumy;Gwarancja:24 miesiące;Liczba ściegów:38;Możliwość zastosowania podwójnej igły:tak;Regulacja szerokości ściegu:płynna;Rodzaje ściegów:elastyczny, owerlokowy, półksiężycowy, prosty, satynowy, trykotowy, ukośny, zygzak;Szycie wstecz:tak;Waga:6,9 kg;Wyposażenie:3 igły, 3 szpulki, drugi trzpień, igła podwójna, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nożyk do dziurek, olej, pedał, płytka wyłączająca transporter, pokrowiec, stopka do obrzucania dziurek, stopka do przyszywania guzików, stopka do wszywania zamków błyskawicznych, stopka ogólnego zastosowania, wkrętak;Wyświetlacz:nie

2014 Łucznik w rankingach sprzedaży:

Maszyna do szycia Łucznik 2014 EWA znajduje się na 4 miejscu wśród wszystkich Maszyny do szycia i na 4 miejscu wśród Maszyny do szycia Łucznik. Jego średnia cena wynosi 532,11 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Maszyny do szycia aktualnie lepiej sprzedaje się Maszyna do szycia Łucznik Everyday . Produkt ten jest tańszy o 47,92% od innych w kategorii Maszyny do szycia a jego aktualna uśredniona cena wynosi 359,21 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Maszyny do szycia znajduje się Maszyna do szycia Łucznik Mini .

Maszyna do szycia Łucznik 2014 EWA w rankingu sprzedaży urządzeń marki Łucznik w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Łucznik jest Maszyna do szycia Łucznik Everyday . Aktualnie najlepszym produktem marki Łucznik jest Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 .

Łucznik znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Maszyny do szycia. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Łucznik w tej kategorii jest Maszyna do szycia Łucznik 875 Gabriela .

Urządzenia Łucznik w kategorii Maszyny do szycia są średnio tańsze niż Maszyny do szycia w ogóle.

Aktualnie Łucznik jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Łucznik > Maszyny do szycia Łucznik

Podobne produkty: maszyna do szycia Łucznik ola 830 Overlock Łucznik minilock fn2 8 maszyna do szycia Łucznik 720 d maszyna do szycia Łucznik 848 gosia Opiekacz Łucznik sm 202 maszyna do szycia Toyota fsr 18 maszyna do szycia Toyota necchi 215 maszyna do szycia Janome mc 9700 poduszka elektryczna Łucznik tx 60 maszyna do szycia Global wf 925 60 aut Nawilżacz ŁUCZNIK rh 2018 maszyna do szycia Global wf 926 snb aut Łucznik szczoteczka soniczna sg 508 Maszyna siłowa bh fitness hi power x230pc maszyna do szycia Juki mo 654de Playmobil Figurka Łucznik 4808 maszyna do szycia AEG nm 227 Maszyna do waty cukrowej Ariete 2970 Maszyna treningowa Kelton pms22 Maszyna treningowa Kelton pms21

Wynik 1 - 11 z 11

Sortuj według: