Mikroskop LEVENHUK Rainbow D50L Plus

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Mikroskop LEVENHUK Rainbow D50L Plus znajduje się na 10 miejscu wśród wszystkich Mikroskopy i na 6 miejscu wśród Mikroskopy Levenhuk. Jego średnia cena wynosi 690,22 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Mikroskopy aktualnie lepiej sprzedaje się Media-Tech Mikroskop USB MICROSCOPE USB 500X MT4096 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 524,05 zł, więc Media-Tech Mikroskop USB MICROSCOPE USB 500X MT4096 jest tańszy od średniej o 85,46%.

W ostatnim czasie w kategorii Mikroskopy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Mikroskop LEVENHUK Labzz M101 .

Mikroskop LEVENHUK Rainbow D50L Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Levenhuk w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Levenhuk jest Mikroskop LEVENHUK Rainbow 50L Plus . Aktualnie najlepszym produktem marki Levenhuk jest Mikroskop LEVENHUK Labzz M101 .

Levenhuk znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Mikroskopy. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Levenhuk w tej kategorii jest Mikroskop LEVENHUK Rainbow D50L Plus .

Urządzenia Levenhuk w kategorii Mikroskopy są średnio droższe niż Mikroskopy w ogóle. Mikroskopy Levenhuk stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Levenhuk jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Levenhuk > Mikroskopy Levenhuk

Podobne produkty: Mikroskop LEVENHUK rainbow 50l plus Mikroskop LEVENHUK labzz m101 Mikroskop LEVENHUK cyfrowy trójokularowy d740t

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: