Żelazko parowe Lafe ZPH001

CENA: od 79,00 PLN do 119,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Żelazko parowe ZPH001 Bardzo funkcjonalne żelazko parowe o mocy 2600W. Dzięki trwałej stopie ceramicznej i stosunkowo lekkiej konstrukcji doskonale prowadzi się po każdym materiale. Atrakcyjny wygląd, solidne wykonanie, gumowany uchwytu i gumowe podkładki z tyłu to niewątpliwie atuty żelazka. Żelazko wyposażone jest w wiele użytecznych funkcji: SpryskiwaczFunkcja spryskiwacza może być użyta zawsze bez względu na inne ustawienia żelazkaSpryskiwacz uruchamia się przyciskiem przy uchwycie. By funkcja zadziałał może być koniecznie kilkakrotne przyciśnięcie przycisku spryskiwaczaPrasowanie z parąUstaw przełącznik ilości pary w odpowiedniej pozycji (przy czym Min najmniejsza ilość pary a Max największa ilość). Ilość wydalanej pary jest uzależniona również od nastawy termostatu - przy mniejszej temperaturze (jedna kropka lub dwie kropki) mniej a przy większej (trzy kropki) więcej paryUderzenie parą Ta funkcja powoduje wyrzucenie jednorazowe dużej ilości pary ok. 80g dla uzyskania lepszego efektu przy prasowaniu trudnych do prasowania materiałów lub materiałów mocno wygniecionych.Uwaga funkcja uderzenie parą działa prawidłowo tylko na ustawieniu (trzy kropki) lub MaxPo naciśnięciu przycisku przy uchwycie zostanie wyrzucony silny strumień pary z otworów znajdujących się w stopie żelazka. W razie potrzeby czynność można powtórzyć odczekując parę sekund. Nie zaleca się stosowania tej funkcji więcej niż trzy razy pod rząd.Uwaga: Do uruchomienia tej funkcji może być konieczne kilkakrotne naciśnięcie przycisku uderzenie parą.Prasowanie z parą w pionieFunkcja wykorzystuje funkcję uderzenia parą z taką różnicą że żelazko ułożone jest w pozycji pionowejPodczas użycia tej funkcji przytrzymaj żelazko w odległości ok 15-30 cm od ubraniaSystem samooczyszczenia Anti-CalcŻelazko wyposażone jest w system samoczyszczący - zapobiegający osadzaniu się kamienia i minerałów.Uwaga: Mimo że żelazko zaopatrzone jest w wbudowany system zapobieganiu osadzania się kamienia, który ma na celu ograniczenie powstawania kamienia podczas prasowania z parą, nie jest on w stanie całkowicie zatrzymać naturalnego procesu osadzania się kamienia. Dlatego czasami przy pracy z parą poprzez otwory w stopie mogą wydobywać się drobiny kamienia. System Self CleaningFunkcja ta służy do usuwania kamienia i minerałów osadzających się w urządzeniu.Zaleca się by odkamienianie wykonywać przynajmniej raz w miesiącu. Częstotliwość zależy od twardości używanej wody, im twardsza tym czyszczenie powinno wykonywać się częściej. Funkcję uruchamia się przyciskiem Self CleaningSystem zapobiegający kapaniu Anti-DripJest to system który powstrzymuje wypływanie wody ze stopy żelazka w niskich temperaturach. Podczas używania system działa automatycznie. W czasie pracy może wydawać głośny sykający dźwięk, w szczególności podczas nagrzewania i podczas chłodzenia. To zjawisko jest zupełnie normalne i wskazuje ze system działa poprawnie.System Auto STOP Funkcja Auto STOP jest to system który automatycznie wy...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Żelazko parowe Lafe ZPH001 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Żelazka. Jego średnia cena wynosi 57,24 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Żelazko parowe Lafe ZPH001 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Lafe w ogóle aktualnie znajduje się na 33 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Lafe jest Płyta LAFE KEW002 . Aktualnie najlepszym produktem marki Lafe jest Suszarko-lokówka LAFE LSS001 .

Lafe nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Żelazka, Żelazka Lafe znajdują się dopiero na 14 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Lafe w tej kategorii jest Żelazko LAFE ZPK-007 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Żelazka Zeegma. Na przykład ZEEGMA Parownica do ubrań HANDIG .

Urządzenia Lafe w kategorii Żelazka są średnio tańsze niż Żelazka w ogóle.

Producent Lafe > Żelazka Lafe

Kolor Blue-White > Żelazka Blue-White

polecane sklepy

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według:

Brak ocen

LAFE ŻELAZKO ZPH001 STRAŻAK

Aktualizacja: 1/10/2020

OCENA:

Żelazko parowe LAFE ZPH001 Lafe

Aktualizacja: 30/9/2020

OCENA:

LAFE ZPH001 ZPH001 LAFE

Aktualizacja: 1/10/2020

Brak ocen

LAFE ZPH001 ZPH001 LAFE

Aktualizacja: 29/9/2020