Odkurzacz parowy Karcher SV 7

CENA: od 2048,00 PLN do 2499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Odkurzacz parowy SV 7 1.439-410.0Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Umożliwia to skuteczne, ekologiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy bez przerw na studzenie bojlera. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję okurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala też zbierać niewielkie ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym umożliwia skuteczne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki.Urządzenie 3 w 1Czyści parowo i odsysa oraz zbiera suche śmieci jednocześnie. Efektywny, wieloetapowy system filtracjiWoda i mikrofiltr HEPA (EN 1822:1998) zatrzymują roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki. Wygodna w użyciu dysza podłogowaSzybke i proste przełączanie pomiędzy trzema różnymi zastosowaniami odkurzacza. Prosta obsługaSiła ssąca jest regulowana na rękojeści, a wydatek pary na urządzeniu.4-stopniowa regulacja siły ssaniaSiła ssąca może być regulowana w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.5-stopniowa regulacja wydatku paryWydatek pary może być regulowany w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.Para non-stopZbiornik na wodę można szybko i łatwo napełnić.Schowek na przewód elektryczny na obudowieWygodne przechowywanie przewodu zasilającego.Bezpieczna blokadaZabezpiecza przed przypadkowym naciśnięciem spustu np. przez dziecko.Szeroki zakres zastosowańWielofunkcyjne urządzenie z dodatkowymi akcesoriami idealnie nadaje się do czyszczenia domu bez użycia chemii.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Odkurzacz parowy Karcher SV 7 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 18 miejscu w kategorii Inne urządzenia czyszczące biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 867,96 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Mop parowy Eldom PM850 Alto . Aktualnie Odkurzacz parowy Karcher SV 7 jest do nabycia w sklepach w cenie około 147,64 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 69,59% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Inne urządzenia czyszczące znajduje się Mop parowy Vileda Steam Mop 146574 .

Odkurzacz parowy Karcher SV 7 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Karcher w ogóle aktualnie znajduje się na 69 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Karcher jest Myjka ciśnieniowa Karcher K3 Premium . Aktualnie najlepszym produktem marki Karcher jest Karcher Środek do czyszczenia szkła RM 500 0,5l .

Karcher znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Inne urządzenia czyszczące. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Karcher w tej kategorii jest Myjka ciśnieniowa Karcher SC5 Premium .

Większym zainteresowaniem cieszą się Inne urządzenia czyszczące Vileda. Na przykład Mop parowy Vileda Steam Mop 146574 .

Urządzenia Karcher w kategorii Inne urządzenia czyszczące są średnio droższe niż Inne urządzenia czyszczące w ogóle.

Aktualnie Karcher jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Karcher > Inne urządzenia czyszczące Karcher

Fragment opisu producenta: Kolejną rewolucyjną datą okazał się rok 1984, wyprodukowano wówczas pierwsze na świecie urządzenie czyszczące dla prywatnego odbiorcy o zmniejszonych gabarytach i mocy Zobacz więcej o producencie Karcher

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

OCENA:

Parownica KARCHER SV 7 DARMOWY TRANSPORT KARCHER SV 7

Aktualizacja: 30/9/2020

Parownica KARCHER SV 7 Premium DARMOWY TRANSPORT KARCHER SV 7 WHITE(1.439-420