Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 (1.100-130.0)

CENA: od 2712,00 PLN do 3359,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Odkurzacz piorący Puzzi 10/1Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.Urządzenie dogłębnie czyszczi runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.Komfort obsługiSzybka i łatwa zmiana dysz; uchwyt na kabel zasilający.Miejsce na tabletki czyszczącePraktyczne miejsce na przechowywanie tabletek czyszczących.WielofunkcyjnośćSzeroka gama akcesoriów do różnych zastosowań.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 (1.100-130.0) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 2 miejscu w kategorii Odkurzacze piorące biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 3 299,05 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży w tej kategorii znajduje się Odkurzacz piorący Karcher SE 4001 . Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 (1.100-130.0) można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 809,73 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Odkurzacze piorące to 1 171,16 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 30,86%.

Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 (1.100-130.0) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Karcher w ogóle aktualnie znajduje się na 29 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Karcher jest Myjka ciśnieniowa SC5 Karcher . Aktualnie najlepszym produktem marki Karcher jest Karcher Środek do czyszczenia szkła RM 500 0,5l .

Karcher znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odkurzacze piorące. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Karcher w tej kategorii jest Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 (1.100-130.0) .

Urządzenia Karcher w kategorii Odkurzacze piorące są średnio droższe niż Odkurzacze piorące w ogóle.

Aktualnie Karcher jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Karcher > Odkurzacze piorące Karcher

Kolor czarny > Odkurzacze piorące czarny

Fragment opisu producenta: Firma Kärcher istnieje na rynku od ponad 70 lat ciągle udoskonalając technologię swych maszyn Zobacz więcej o producencie Karcher

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: