Wentylator HONEYWELL HYF260E

CENA: od 455,99 PLN do 455,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Opis: Wentylator HYF260E to niezwykle wydajne i ciche urządzenie, które skutecznie schładza powietrze w całym pomieszczeniu. Jego cicha praca i bezawaryjność gwarantują duży komfort użytkowania. Wentylator przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków, szczególnie lokali mieszkalnych i pomieszczeń biurowych.Jest to urządzenie pozwalające na znaczne obniżenie odczuwalnej temperatury. Doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju biurach, mieszkaniach, salach konferencyjnych, sklepach. Dzięki możliwości obrotu urządzenia o 80 stopni, strumień powietrza zostanie rozprowadzony równomiernie w całym pomieszczeniu.Model HYF260E to urządzenie wysokiej jakości, które może być sterowane manualnie poprzez panel elektroniczny lub zdalnie za pomocą dołączonego pilota.Przepływ maksymalny253.8 m³/hMoc nominalna30 WZasilanie220~240 V / 50 Hz Ilość biegów5Głośność48 dBKąt obrotu80 °Wymiary24.8 x 26.7 x 101.6 cm. Działanie: Wentylator posiada pięć poziomów sterowania mocą i głośnością. Od bardzo cichego poziomu przy którym można spać po najwyższą moc która w kilka minut ochłodzi całe pomieszczenie. Timer umożliwia użytkownikowi zaprogramowanie wentylatora na 1, 2, 4 lub 8 godzin chłodzenia. Pilot zdalnego sterowania może być przechowywany w wbudowanej kieszonce wentylatora, dzięki takiemu udogodnieniu pilot nigdy sie nie zgubi.Honeywell HYF260E jest idealny by przy nim spaćWentylator posiada funkcję automatycznego przyciemniania wyświetlacza. Wbudowano też programator czasowy i bardzo cichy tryb nocny by spokojnie spać nawet w upalne noce. Wentylator ma możliwość oscylacji (80 stopni) dla chłodzenia w szerokim obszarze, by powietrze docierało do wszystkich zakamarków pomieszczenia..

HYF260E Honeywell w rankingach sprzedaży:

Wentylator HONEYWELL HYF260E to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Wentylatory.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Honeywell.

Honeywell nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Wentylatory, Wentylatory Honeywell znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Honeywell w tej kategorii jest Wentylator Honeywell HT900E Turbo Fan .

Większym zainteresowaniem cieszą się Wentylatory Adler. Na przykład Termowentylator ADLER AD 7702 .

Urządzenia Honeywell w kategorii Wentylatory są średnio tańsze niż Wentylatory w ogóle.

Aktualnie Honeywell najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Rodzaj wentylatora kolumnowe > Wentylatory kolumnowe

Producent Honeywell > Wentylatory Honeywell

Podobne produkty: Wentylator HONEYWELL Quiet Set hsf600we4 Wentylator HONEYWELL ho 5500re Wentylator Honeywell hyf1101e4 Wentylator Honeywell hsf1630e4 Termowentylator HONEYWELL hw223e oczyszczacz powietrza HONEYWELL hpa710we4 Wentylator columbia vac kc 100 Wentylator domowy play satin 125 wch Dospel Wentylator Revoltec rl063

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: