Pralka GORENJE WE703/PL

CENA: od 1115,00 PLN do 1249,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Pralka WE703/PLBęben WaveActiveDelikatny w traktowaniu każdego rodzaju odzieżyUnikalny wzór bębna w kształcie fali w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D zmiękcza włókna, zapewniając najłagodniejszy proces prania ubrań dla idealnie czystych efektów i minimalnych zagnieceń.AutoWashZawsze odpowiedni programNie możesz zdecydować, który program wybrać? Po prostu wybierz AutoWash, a Twoja pralka wybierze najlepszy cykl prania dla Twoich ubrań. Możesz się zrelaksować, ubrania będą nieskazitelnie czyste, bez względu na materiał z jakiego są wykonane.Prosty interfejsTrzy kroki i gotoweŁatwy w użyciu interfejs z centralnie umieszczonym pokrętłem wyboru umożliwia rozpoczęcie prania w 3 prostych krokach; włącz pralkę, wybierz program i naciśnij start! Bez podmenu do wybierania dodatkowych funkcji i ustawień, ale masz swobodę w dostosowaniu ustawień dużego interfejsu dotykowego, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje ubrania będą prane tak, jak lubisz.AllergyCareDodatkowa ochrona dla wrażliwej skóryProgram AntyAlergiczny wykorzystuje wyższą temperaturę i dodatkowe płukanie, aby skutecznie wyeliminować ślady detergentu na tkaninie. Alergeny, które mogą powodować podrażnienia, są usuwane, a delikatna skóra pozostaje chroniona.StableTechNigdy więcej wibracjiZwiększona stabilność i znacznie zredukowane wibracje dzięki bocznym i dolnym panelom StableTech powodującym znaczne obniżenie poziom hałasu nawet przy najwyższych prędkościach wirowania.SterilTubZawsze przyjemnie pachnąca praniemPranie w niższych temperaturach może prowadzić do powstania idealnych warunków rozwoju bakterii, które z kolei mogą powodować nieprzyjemny zapach prania. SterilTub wyeliminuje bakterie z wnętrza urządzenia i zapewni, że pranie zawsze będzie pachniało świeżością.Gładkie DrzwiElegancki wygląd i łatwu załadunekDuże drzwi, wykonane z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, zapewniają stabilność, zapobiegają denerwującym piskom lub skrzypieniu. Drzwi otwierają się do pełneych 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna jest tak proste, jak to tylko możliwe.Tryby praniaIdealnie dopasowane do Twoich potrzeb praniaNasza technologia gwarantuje, że każdy rodzaj tkaniny jest prany w najlepszy możliwy sposób, dzięki optymalnej kombinacji temperatury, ilości wody, czasu prania i prędkości wirowania. Te ustawienia można dodatkowo dostosować za pomocą różnych trybów prania, dzięki czemu można znaleźć odpowiednią kombinację do aktualnych potrzebChildLockBezpieczeństwo dla ciekawskich dzieciPodczas prania drzwi pozostają zamknięte, uniemożliwiając nawet najbardziej dociekliwemu dziecku ich otwarcie. Aby uzyskać dodatkową ochronę, panel kontrolny można zablokować, naciskając specjalną kombinację klawiszy, co uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień.Delikatny dźwiękNigdy więcej denerwujących dźwiękówPralki WaveActive są nie tylko przyjazne dla prania, ale również dla uszu. Delikatne dźwięki dają łagodne informacje zwrotne o wybranych funkcjach lub programach.Cztery głębok...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Pralka GORENJE WE703/PL to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Pralki. Jego średnia cena wynosi 1 069,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Gorenje.

Nieco popularniejszym produktem Gorenje jest Kuchnia elektryczna GORENJE EC62CLI . Aktualnie najlepszym produktem marki Gorenje jest Czajnik GORENJE K17 FEII .

Gorenje nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Pralki, Pralki Gorenje znajdują się dopiero na 15 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Gorenje w tej kategorii jest Pralka Gorenje W 6823 L/S .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralki Miele. Na przykład Pralka Miele WWD120 .

Urządzenia Gorenje w kategorii Pralki są średnio droższe niż Pralki w ogóle.

Aktualnie Gorenje jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Gorenje > Pralki Gorenje

Ustawienie wolnostojące > Pralki wolnostojące

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: